Pasirašytos paramos sutartys su „Orlen Lietuva“

Šiandien, lapkričio 16 dieną, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius ir AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneuszas Fąfara pasirašė dvi paramos sutartis, kurių bendra vertė – 200 tūkst. litų.

Pirmąja sutartimi naftos perdirbimo įmonė įsipareigojo skirti 120 tūkst.Lt, už kuriuos bus pastatyta 10 autobusų stotelių paviljonų Žemaitijos ir Skuodo gatvėse.

Puiki žinia mažiesiems mūsų miesto gyventojams – pagal antrąją sutartį „ORLEN Lietuva“ numatė 80 tūkst. litų keturioms vaikų žaidimų aikštelėms Mažeikių daugiabučių namų kiemuose įrengti.

 

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys džiaugiasi, kad ši parama papuoš mūsų miestą, suteiks džiaugsmo mažiesiems mažeikiškiams bei jų tėveliams.

 

Liepos mėnesį Mažeikių rajono savivaldybei bendrovė skyrė 50 tūkst. litų Žemaičių dūdų šventei organizuoti.

 

„ORLEN Lietuva“ valdyba yra nusprendusi suteikti 30 tūkst. litų paramą Kalėdų ir Naujųjų metų renginiams organizuoti. Įmonės sprendimu, šios lėšos turi būti panaudotos pagrindinei miesto eglei papuošti.

 

„Taip pat nuoširdžiai dėkoju įmonės vadovams už Mažeikių rajono gyventojams padovanotus labai puikius renginius – Chemikų dienos šventę ir Vasaros palydos su „ORLEN Lietuva“ – bei finansinę paramą Mažeikių rajono įstaigoms, nevyriausybinėms organizacijoms“, – dėkojo meras.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}