Horoskopas antradieniui 11-15

Avinas – Laukia netikėtumai, nors jūs konkrečiai susiplanavote šią dieną ir vakarą. Derėtų pasisaugoti nuostolio, traumų, labiau prižiūrėti vaikus. Jei labai daug tikitės iš mylimo žmogaus, jam gali nepavykti patenkinti jūsų lūkesčių. Verčiau žvelkite į tą asmenį kaip į gerą draugą, t.y. supratingai, neteisdamas, tuomet neteks nusivilti.

Tauras – Tikriausiai atsiras painių, neatidėliojamų reikalų ir nebūsite apsaugotas nuo klaidų. Pavojingiausios būtų tos klaidos, kurios galėtų pakenkti jūsų ar kitų sveikatai. Jei planavote kažkur toliau vykti, gali atidėti kelionę. Šis vakaras nežada nieko gero, jei nekaip jaučiatės ir vis tiek veržiatės į nuotykius.

 

Dvyniai – Būsite linkęs pataikauti savo ydoms, silpnybėms. Deja, noras kitus erzinti, pavyduliavimas gali jums stipriai pakenkti. Užuot kritikavęs, priekaištavęs, verčiau parodykite geranorišką dėmesį, akcentuokite gerus dalykus, sakykite komplimentus.

 

Vėžys – Galite sulaukti priekaištų arba sąžinės graužaties, jei kažkam negrąžinote skolos, apgavote ar apsunkinote situaciją. Jei įmanoma, pasistenkite tai ištaisyti, pamaloninkite nuviltą žmogų dovanėle, konkrečiu pažadu atlyginti žalą ar pan.

 

Liūtas – Jei ruošiatės pašvęsti toli nuo namų, artimųjų, susidursite su dideliu ilgesiu, graužatimi. Lygiai taip pat liūdėsite ar net pyksite pamatęs, kad jus pamiršo jums svarbus asmuo. Nederėtų artimųjų kompanijos iškeisti į nepažįstamųjų šypsenas.

 

Mergelė – Turbūt atsakingai imsitės namų ruošos, kitų buitinių pareigų bei pasirengimų. Nepersistenkite, nes svarbiau yra gera nuotaika bei ištaigingas „fasadas“ – pats tuo įsitikinsite.

 

Svarstyklės – Beveik visus šiandieninius jūsų poelgius diktuos širdis. Rūpės pramogos ir pasimatymai. Jauskite saiką ir atsakomybę, jeigu teks rinktis tarp dviejų šio vakaro variantų. Ne draugai, o mylimas žmogus ir vaikai turėtų būti prioritetas.

 

Skorpionas – Panašu, kad susidrums jūsų išankstiniai planai. Dėl netakto, nelaikymo liežuvio už dantų galite likti vienišas šį vakarą. Bendraujant, atvirai kalbantis svarbu atskirti, ką galima iškloti be nutylėjimų, o ką privalu išsaugoti paslaptyje.

 

Šaulys – Vargins emocinė įtampa. Nepasitikėjimą kels asmenys, su kuriais norėtumėte praleisti šį vakarą. Turbūt blaškysitės bandydamas išsiaiškinti santykius ir suderinti planus. Reiktų vyti šalin abejones, pavydą, senas nuoskaudas ir nusiteikti optimistiškiau.

 

Ožiaragis – Šiandien beveik neišvengiamos nemažos išlaidos ir giminaičių, draugų vizitai. Nerimo kels vaikai, gerbėjai. Venkite žaisti azartinius žaidimus, rizikuoti turtu, garbe.

 

Vandenis – Dieną neišvengsite ūkinių, buitinių rūpesčių. Gerai dar, jei nestreikuoja sveikata. Teks pasirūpinti ir kitais, nes turbūt giminaičiui ar kaimynui prireiks pagalbos. Vakare bendrausite ne tik su tais, kurie jums malonūs.

 

Žuvys – Jums trūks dvasinės pusiausvyros, optimizmo, ypač jei šeimoje nėra darnos. Prisiminsite nuoskaudas, karčias gyvenimo pamokas. Vakaras nuvils, jei gilinsitės į tai, gailėsite savęs. Verčiau pagerbkite senyvus artimuosius, sumaniai pašeimininkaukite.

 

Šaltinis: vytautus.com