Sulaikyta narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis disponavusi mažeikiškė

2011 m. lapkričio 4 dieną Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato (toliau – Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK) kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai atliko sėkmingą policinę priemonę, kurios metu, Mažeikiuose, prie Žemaitijos g. 9 namo buvo sulaikyta mergina J. J., gim. 1993 m. ir pristatyta į Mažeikių r. PK. 

 

Atlikus asmens apžiūrą, pas merginą buvo rasti ir išimti trys polietileniniai maišeliai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotinėmis psichotropinėmis medžiagomis.

 

Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu), 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas), baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

 

Mergina 2 paroms sulaikyta ir uždaryta į Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK areštinę.

 

Vyksta tyrimas, šiandien bus kreiptasi į prokuratūrą dėl sulaikytosios kardomosios priemonės paskyrimo.

 

Mažeikių raj. PK informacija

 

{parasas}