Pažink ją iš eisenos!

Nesigink – juk dažnai spoksai į moterų kojas, todėl dabar pats metas iš šio pomėgio išpešti apčiuopiamos naudos.

Amerikiečių žurnalas „Journal of Sexual Medicine“ paskelbė nepakartojamo tyrimo duomenis: tai, ar moteris gali patirti vaginalinį orgazmą ir jos polinkis į fizinį pasitenkinimą, atsispindi damos eisenoje.

 

Labai gerai, jeigu toji eisena energinga, bet plastiška, be „kietų“ judesių. Blogai, jeigu moteris eina išglebusi, neritmingai, susikausčiusi, užspausta eisena – visa tai signalizuoja psichologinį negatyvą. Kitaip sakant, seksas jai tuo momentu mažiausiai rūpi.

 

Jeigu jos eisena labai natūrali, kiekvienas žingsnis tampa tarsi viso korpuso judesio tąsa – tai gerai. O štai jeigu moteris juda taip, tarsi pati save stumtų, kažin ko gali nesitikėti. Tiesa, pradžiuginę mus naujomis žiniomis mokslininkai tuojau puse lūpų skuba apsidrausti, kad moterų eisenos teorija nėra išbaigta, ją dar reikėtų tobulinti. Bet juk niekas Tau netrukdo imtis šio tyrimo savarankiškai.

 

Įtempti, užspausti dubens raumenys labai dažnai eina koja kojon su kokia nors psichoseksualine trauma ar pažeidimu. Taigi, kuo labiau mergina siūbuoja klubais, tuo geriau. Nors tyrimo autoriai mano, kad čia esama ir atvirkštinio ryšio: taip yra ne dėl to, kad moteris patiria pilnavertį malonumą iš sekso dėl tinkamo dubens raumenų tonuso, o atvirkščiai – jos lengva eisena rodo, kad asmeninis gyvenimas suteikia malonumo ir pasitenkinimo.

 

Pasitikinti savimi eisena – seksualinio atvirumo ženklas. Platus žingsnis ir žvalūs rankų mostai Tavęs neturėtų gąsdinti – būtent to Tu ir ieškai. Bet, žinoma, pasilik teorinę galimybę, kad prieš metus ji buvo susilaužiusi abi kojas skriedama su slidėmis Alpių šlaitais ir dabar dar nespėjo visiškai išgyti – todėl ir vaikšto visai ne taip, kaip jai priklausytų pagal tikrąjį seksualinį apetitą.

 

{alfa2}