Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Jeanette Trotman knygą „Kojinės visiems. Žaismingi ir madingi modeliai pradedantiems mezgėjams“

Jeanette Trotman mezgimo vadovas „Kojinės visiems. Žaismingi ir madingi modeliai pradedantiems mezgėjams“ – tai knyga, praversianti kiekvienam, norinčiam išmokti megzti kojines ir papuošti bei pradžiuginti artimuosius šiltais rankų darbo mezginiais.

Megzti kojines iš tiesų visai nesudėtinga! Ką jau kalbėti apie malonumą dėvėti minkštas, patogias ir savo rankų darbu  sušildytas kojines.

Knyga „Kojinės visiems. Žaismingi ir madingi modeliai pradedantiems mezgėjams“ pateikia 20 paprastų, bet puikių modelių. Daugelį jų megzdami užtruksite vos kelias dienas.

 

Kiekvieno modelio svarbesni mezgimo etapai žingsnis po žingsnio iliustruojami nuotraukomis.

 

Išmokite megzti pagrindines akis ir imkitės patikimų kojinių mezgimo būdų – nuo lengviausių, kuriems megzti tereikia dviejų virbalų, iki mezgamų virbalais be antgalių ir virbalais su valu.

 

Pateikiami modeliai yra madingi, žaismingi ir patogūs visai šeimai, pavyzdžiui, jaukios šventinės kojinės, originalūs batukai, puošti drugeliu ir kamane, linksmos dryžuotos vaikiškos šlepetės ar širdelėmis dekoruotos šlepetės. O jei norėsite numegzti ypatingas kojines ir prašmatnesnių siūlų, čia rasite patarimų, kaip tai padaryti.

 

Knygoje detaliai ir aiškiai aprašomi įrankiai, medžiagos ir pagrindiniai mezgimo būdai.

 

{pegasas2}