Horoskopas antradieniui 10-04

Avinas – Susikaupusias problemas derėtų spręsti energingai, nors į finansines avantiūras leistis nepatartina: galite neteisingai įvertinti savo perspektyvas. Vis dėlto po pietų – sėkmės metas.

Tauras – Geras metas, kai viskas išeina į naudą. Palanku spręsti nesklandumus, kilusius dėl pinigų arba nesusipratimų meilės srityje. Po pietų tinka ieškoti geresnės darbo vietos, pasirašyti naują darbo sutartį.

 

Dvyniai – Netikėtumai baigsis laimingai (ypač moterims), svarbiausia – greita reakcija. Tad susitelkite ir padarykite tai, kas jums labai svarbu, nes ši diena padės užsitikrinti tolesnę sėkmę. Geras laikas kreiptis pagalbos, susitikti su svarbiais žmonėmis.

 

Vėžys – Mažiau galvokite, kaip sunku, kitaip pražiopsosite ir nepasinaudosite dabar atsiveriančiomis puikiomis galimybėmis. Imkitės aktyvios veiklos, nebijokite rizikuoti, leistis nežinomybėn, tiesa, tik antrą dienos pusę.

 

Liūtas – Sėkmės ir naujų pergalių metas (ypač moterims). Galite sulaukti seniai pelnyto aukšto įvertinimo, pripažinimo. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui.

 

Mergelė – Dalykiniams reikalams tvarkyti antra dienos pusė tinkamas laikas. Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Raskite laiko vakare atsipalaiduoti, kitaip dėl įtampos galite sunegaluoti.

 

Svarstyklės – Nepraleiskite antrą dienos pusę geros progos svarbiam susitikimui, pokalbiui ir susitarimui. Dabar galite draugų ir partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę. Galimos džiugios staigmenos – jas pateiks sutuoktinis.

 

Skorpionas – Atsiribokite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų ir netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Esmė šiuo metu atsivers per slaptus dalykus, per jūsų nuojautas, sapnus. Tvarkydami reikalus elkitės taip, kaip sako jūsų vidus, – neapsiriksite.

 

Šaulys – Antrą dienos pusę jėgų persvara bus jūsų naudai: tapsite svarbiausiu žmogumi ten, kur atsidursite. Nesustokite ko nors siekdami, imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų. Kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką. Vakaras palankus pramogauti, romantiškiems pasimatymams.

 

Ožiaragis – Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Nebijokite nei vargo, nei triūso, būkite atkaklūs – jūs tikrai laimėsite.

 

Vandenis – Po pietų reikalai netikėtai gali pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, mylimu žmogumi metas. Nepamirškite rytą mylimam žmogui pasakyti to, kas jums abiem svarbu (tai padės išvengti nesusipratimų rytoj).

 

Žuvys – Neskubėkite rytą nuliūsti: juk nežinote, kokia džiugi staigmena dar laukia iš jus mylinčių žmonių. Jėga šiandien nieko nesiekite, labiau įsiklausykite į nuojautas. Gautų pasiūlymų antrą dienos pusę nederėtų atsisakyti, – beje, iš karto nė nesuvoksite, kuo tai bus naudinga ir kaip reikalinga.

 

Šaltinis: vytautus.com