„Mažeikiai“: kaip mums sekėsi anksčiau, ko galime tikėtis dabar

Dėl LFF Taurės kovoja A Lygos ir I Lygos komandos bei žemesnių lygų ekipos pateikusios paraiškas. Po to, kai iširo „Romar“, Mažeikių klubas pareiškė norą dalyvauti tik du kartus. 1995-1996 metais kovas baigė 16 – finalyje (1/16 f.).

2007-2008. Tuo metu klubas žaidė antrojoje lygoje, šiaurės zonoje. Todėl kovas pradėti teko jau nuo pirmojo etapo. Jį mažeikiškiai pradėjo pergalingai, namuose 5-1 įveikė komandą iš Vilniaus – „Pietų IV“.

 

Kitame etape, taip pat namuose, su Vilniaus komanda „Fortūna“, per pagrindinį laiką nugalėtojui neišaiškėjus (2:2) buvo mušami baudiniai, nulėmę pergalę „Mažeikių“ komandai. Su kiekvienu etapu priešininkai buvo vis stipresni. Trečiasis etapas Mažeikių klubui buvo paskutinis. Marijampolės „Švyturys“ per vieną įvartį buvo pranašesnis, 1-2.(1/32 f.)

 

2009-2010. Tais metais mažeikiškiai žaidė pirmojoje lygoje. Tai reiškė, kad praleidžiami pirmieji etapai ir iškarto pradedama nuo trečiojo. Bet pirmos taurės rungtynės ir buvo paskutinės. Gal pritrūko sėkmės. Po baudinių Plikių „Sakuona“, keliavo toliau. Pagrindinis varžybų laikas baigėsi rezultatu 2-2 (1/32 f.).

 

2010-2011. Istoriniai metai Mažeikių klubui. Po ilgos pertraukos jie grįžta į pajėgiausią šalies lygą – A Lygą. Taurės rungtynes pilni optimizmo pradėjo nuo penkto etapo, taurė buvo arčiau kaip niekad, bet namuose teko nusileisti FC Klaipėdai, 1-3 (1/16 f.).

 

2011-2012. Pradeda nuo ketvirtojo etapo. Pirmasis priešininkas A Lygos komanda Alytaus „Dainava“. Rungtynės jau šiandien, rugsėjo 28 dieną, 16:30 val., Mažeikių Centriniame stadione.

 

Ko galime tikėtis iš šių Taurės varžybų? Visų pirma, turime stipriausią sudėtį per pastaruosius šešiolika metų. A Lygoje šiemet dėl pašalinių priežasčių nepavyko komandai pademonstruoti savo tikrojo potencialo. Todėl šis turnyras puiki proga tai padaryti. Galime eiti kur kas toliau, nei ankstesniais metais.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt

 

{parasas}