Horoskopas pirmadieniui 08-22

Avinas – Vikriai suksitės darbų verpete ir neblogai seksis. Galbūt teks susipažinti su naujomis teorijomis, įstatymų ar darbo pobūdžio pakeitimais, kreiptis į įtakingus asmenis, politikus, juristus. Būkite santūrus, venkite nesusipratimų.

Tauras – Panašu, kad grįš optimizmas, energija, romantiškos nuotaikos. Pasinaudokite šia banga ir pasistenkite užbaigti pradėtą darbą, padaryti gerą įspūdį darbdaviams, kolegoms, nes svarbu laiku ištaisyti klaidas, sušvelninti situaciją.

 

Dvyniai – Seksis užsiėmimai, susiję su menu, medicina, socialiniu darbu. Kitose srityse būsite gana pasyvus, nelinkęs savarankiškai veikti, rodyti iniciatyvos. Galite patirti dvasinės ir moralinės orientacijos išbandymą arba tam tikrą satisfakciją.

 

Vėžys – Dėl romantiškų santykių užuomazgos ar atsinaujinimo jausite pagyvėjimą, energijos antplūdį. Nepaprastai norėsis bendrauti, būti reikalingam. Ir jums visai neblogai seksis. Jūsų privalumai, sugebėjimai turėtų būti pastebėti ir įvertinti.

 

Liūtas – Galite gauti žinią, susijusią su pinigais, nuosavybe, apskaita. Netikėta informacija gali būti labai naudinga. Turbūt nuspręsite įsigyti seniai suplanuotą daiktą arba skirti dalį santaupų asmeniniam įvaizdžiui pagerinti.

 

Mergelė – Šurmulinga diena. Galimas džiuginantis susitikimas arba naudingas kontraktas. Galbūt būsite pakviestas į svečius arba į nedidelę išvyką. Tikėtina, kad ši diena pažers romantiškų akimirkų, naujų vilčių.

 

Svarstyklės – Aiškiau suvoksite savo problemas, trukdančius vidinius kompleksus, blogus įpročius. Labai sustiprės intuityvus grožio ir meno pajautimas. Galbūt mėginsite save keisti, atsikratyti to, kas jūsų nepuošia. Pagerės santykiai šeimoje.

 

Skorpionas – Neblogai seksis veikla, susijusi su kūrybiniu darbu, reklama, komercija, tarpininkavimu, draudimu. Pravartu sudarinėti sutartis, užmegzti dalykinius ir romantinius ryšius. Nuotaiką skaidrins lengvas flirtas, komplimentai.

 

Šaulys – Gera diena su grožiu, higiena, švara susijusiems darbams bei medicininiams tyrimams, bandymui įsidarbinti. Susiplanuokite darbą taip, kad jis būtų produktyvus. Atkreipkite dėmesį į darbo saugą ir tvarką, patobulinkite savo asmeninį stilių.

 

Ožiaragis – Šiandien daug dėmesio skirsite visuomeniniams, juridiniams reikalams ir asmeninių santykių problemoms. Tikėtini reikšmingi kontaktai su asmenimis, kurie gali padėti realizuoti sumanymus, patarpininkauti, paliudyti jūsų naudai.

 

Vandenis – Jus labai domins psichologiniai kitų žmonių išgyvenimai, būties, mirties, gyvenimo prasmės temos. Tikriausiai įžvelgsite tai, ko kiti nemato ir nesuvokia. Jei jums svarbi jūsų reputacija, kontroliuokite savo seksualinius polėkius bei godumą.

 

Žuvys – Būsite nusiteikęs mokytis naujovių, planuoti keliones. Galbūt teks priimti iš toli atvykusius žmones, specialistus arba vykti į komandiruotę, konferenciją, bendrauti su įtakingais veikėjais. Gera diena laikyti egzaminą, reikštis viešai.

 

Šaltinis: vytautus.com