Horoskopas ketvirtadieniui 08-11

Avinas – Šiandien seksis ruošti sutartis, tarpininkauti, atlikti suplanuotus darbus, pasirūpinti grožiu ir sveikata. Tiktų mėginti įsidarbinti, aiškintis juridinius klausimus. Galima tikėtis ir daugiau aiškumo meilės reikaluose.

Tauras – Sklandi kalba šiandien megsis tarp jūsų ir aplinkinių. Pravartu aptarti naujus projektus. Tikėtinas naudingas susitikimas su pažįstamu asmeniu, potencialiu verslo partneriu ar pan. Galbūt jo tarpininkavimas padės išspręsti svarbią problemą.

 

Dvyniai – Šiandien gali pavykti prastumti norimą projektą, sudaryti perspektyvų kontraktą ar susitarti dėl norimų pareigų, audiencijos ir pan. Psichologine prasme taip pat pasijusite stipresnis, labiau pasitikintis savimi.

 

Vėžys – Šiandien bus itin vertinamas jūsų socialinis statusas. Jeigu galite, siekite sustiprinti savo autoritetą, padaryti įspūdį. Kai kurie susitikimai gali daryti įtaką jūsų ateičiai. Turbūt planuosite kelionę, kvalifikacijos kėlimą, verslo perspektyvas.

 

Liūtas – Šiandien jūsų galvoje kirbės daugybė realių ir nerealių sumanymų, tolimų planų. Panašu, kai kurios viltys ims pildytis arba kažkas ypatingo įvyks jums brangaus žmogaus gyvenime. Galimas meilės prisipažinimas.

 

Mergelė – Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir slaptų vilčių. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar išgirsite reikšmingą naujieną.

 

Svarstyklės – Galbūt į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai, neįvertinti jūsų nuopelnai. Tikėtinas romantiškas nuotykis, kūrybinė sėkmė. Galbūt teks priimti sprendimą, dėl kurio skęstate abejonėse. Verta pasinaudoti ankstesne patirtimi.

 

Skorpionas – Šiandieną galite nemažai nuveikti, jeigu imsitės svarbių darbų, mokslų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos, rūpinsitės kitų žmonių reikalais. Tai, dėl ko pavyks susitarti, atneš naudos bei emocinio pasitenkinimo.

 

Šaulys – Šiandien galimi svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai. Galima tikėtis šiokio tokio piniginės papilnėjimo. Kils ūpas gražinti aplinką ir save. Nuosavybės, nuomos arba verslo reikalai gali pradėti spręstis jūsų naudai.

 

Ožiaragis – Šiandien nusimato svarbūs dalykiniai ir asmeniniai pokalbiai. Geras metas įsidarbinti ar tartis dėl bendradarbiavimo, keisti ar tobulinti įvaizdį. Geras metas ir meilės pasimatymui bei rimtam šeiminiam įsipareigojimui.

 

Vandenis – Diena bus kupina buitinių rūpesčių. Tačiau jūs nebūsite įsitempęs ir mielai mėgausitės tuo, kas gražu, romantiška. Galimas kūrybinis įkvėpimas. Panašu, kad kažką gero nuveiksite dėl šeimos. Turėtų palankiai išsispręsti sveikatos problema.

 

Žuvys – Galite pasižymėti konkurse, renginyje bei veikloje, susijusioje su grožio puoselėjimu, higiena. Labai rūpinsitės savo išvaizda, stiliumi ir itin priekabiai šia prasme vertinsite aplinkinius. Gali palankiai spręstis juridinė problema.

 

Šaltinis: vytautus.com