Kaip bučiuojasi kiekvienas Zodiako ženklas?

Bučiuotis be abejo malonu, tačiau skirtingi žmonės skirtingai bučiuojasi. Pastebėta, kad Zodiako ženklai turi tam tikras bendras savybes, tad jei žinote savo partnerio Zodiako ženklą, dar net nespėję su juo pasibučiuoti, jau galite spėti, koks bus pirmasis bučinys.

Avinas. Dažniausiai bučiniai būna greiti ir aistringi. Malonūs, tačiau prabėga tarsi akimirka. Vieną sekundę yra, o kitą – jau nebe.

Jautis. Dažniausiai bučiniai ilgi ir iš visos širdies. Jie gali tęstis amžinai, nes Jautis tikrai nepristigs idėjų, kaip dar galima pasibučiuoti.

 

Dvyniai. Dažniausiai bučiuodamiesi kikena, šypsosi ir sako juokingas frazes. Taigi bučinys gali būti visai smagus, jei tik jums nekliudo tai, kad jį nuolat pertrauks dar vienas šypsnys.

 

Vėžys. Bučiniai šilti ir meilūs – taip ir siekia niekada nepaleisti ir laikyti glėbyje. Dažnai lėti, ilgi, bet nelabai įmantrūs.

 

Liūtai, tikri džiunglių karaliai, bučiuojasi kaip laukiniai: kandžiojasi, braižosi, o be to – tikisi už bučinį mažų mažiausiai aplodismentų. Puiku, jei aistra išreiškiama nepavojingai.

 

Mergelė. Labai subtilūs, sausoki, tad dažniau pastebimi dėl to, kad Mergelės priartėja prie veido, o ne dėl to, kad liečiasi lūpomis. Tokie bučiniai puikiai tinka žiemai – nenušalsite drėgnų lūpų.

 

Svarstyklės. Kartais labiau rūpinasi kvapu, sklindančiu iš burnos, o ne bučiniu. Na, bent jau žinosite, kad kai su jumis bučiuojasi Svarstyklės, iš jų burnos sklinda mėtų, o gal brangaus brendžio, kvapas.

 

Skorpionas. Bučinius dažniausiai praleidžia ir eina tiesiai prie… reikalo. Ką gi, kartais tokie „bučiniai“ visai tinkami.

 

Šaulys. Dažniausiai bučiniai stebinantys ir spontaniški, tad norisi dar ir dar. Svarbiausia, kad po tokių bučinių neištintų lūpos.

 

Ožiaragis. Bučiniai dažniausiai atspindi stresą, patirtą per dieną. Taigi jei Ožiaragis patyrė sunkią dieną, galite tikėtis aistringų bučinių.

 

Vandenis. Bučiniai drėgni, o bučiuojasi dažniausiai atmerktomis akimis, bet tai tikrai nereiškia, kad jūsų nemyli. Tiesiog, jiems patinka stebėti jus.

 

Žuvys. Bučiniai tokie, kad verčia pasijusti jus tarsi vatinėmis kojomis. Taigi svarbu tvirtai laikytis.

 

{parasas}