Horoskopas ketvirtadieniui 07-07

Avinas – Gali būti, kad kažkam labai prireiks jūsų pagalbos, patarimų. Atsisakyti padėti reikštų aptemdyti santykius, prarasti pasitikėjimą, išprovokuoti išsiskyrimą. Galimas ir atvirkštinis variantas, t.y. kad pats pasijusite atstumtas, neišgirstas.

Tauras – Ši diena pareikalaus atsakomybės ir rimto požiūrio, antraip sunkiai susikalbėsite su savo pašnekovais. Įveikite nerimą ir mokykitės prisitaikyti. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Nepulkite į tai stačia galva, pasvarstykite.

 

Dvyniai – Stenkitės objektyviai įvertinti savo perspektyvas. Dėl juridinių ir kitų keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais. Kontaktai su įtakingais žmonėmis apskritai turėtų suteikti neblogų vilčių. Būkite budrus kelyje, – gresia avarijos.

 

Vėžys – Galite sulaukti rimto pasiūlymo iš darbdavio ar kolegos, atsiras naujų įpareigojimų. Tiktų diskutuoti, mokyti – gerai seksis perteikti savo mintis ir jomis sudominti. Kita vertus, net dėl menko netikslumo, klaidos sulauksite pasmerkimo.

 

Liūtas – Būsite entuziastingai nusiteikęs, iš kitų reikalausite pritarimo savo poelgiams, idėjoms. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje, kolektyviniame susitikime. Užsimegs naujų pažinčių, taip pat ir – romantiškų. Nepraraskite saiko.

 

Mergelė – Nerimą, sąmyšį kels daugybė dalykų, tad pasistenkite atsipalaiduoti, rasti naudingą užsiėmimą. Gana stipriai veiks intuicija, galite ja pasikliauti. Nevartokite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, lėtinės ligos paūmėjimo.

 

Svarstyklės – Šiandien derėtų rimtai paplušėti, jei reikia užbaigti įsisenėjusį reikalą. Panašu, kad susidursite su oponentais, turinčiais jums nesuprantamų idėjų ir norų. Savo ruožtu jiems jūs atrodysite pernelyg konservatyvus ir nesukalbamas.

 

Skorpionas – Galite būti raginamas, įkalbinėjamas kažką parduoti ar pirkti. Tai, kas iš pradžių pasirodys tikra nesąmonė, netrukus gali tapti svarbu ir įmanoma. Kita vertus, spontaniškas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta.

 

Šaulys – Jūsų šiandieninė veikla bus produktyvi, jei ji susijusi su transportu, komercija, reklama, komunikacijos priemonėmis, mokslu. Iš verslo partnerio, draugo arba giminaičio galite gauti svarbią žinią. Galima netikėta kelionė, renginys, viešnagė.

 

Ožiaragis – Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos ir apsukrumo tvarkant finansų, turto arba šeimos reikalus. Panašu, kad vakare jus kažkas nustebins. Galbūt paaiškės, kad padarėte klaidą, neteisingai supratote aktualų jums dalyką.

 

Vandenis – Būsite kūrybingas ir veiklus, todėl galite daug nuveikti. Apsvarstykite naujas idėjas su patikimais žmonėmis. Vakare galimas spontaniškas pasiūlymas, susitikimas. Tai, kas atrodė nerimta, nesvarbu, gali tapti tvirtu ryšiu ar įsipareigojimu.

 

Žuvys – Turėsite galimybių nejuokais suintriguoti patinkantį asmenį. Atkreipkite dėmesį į dalykines ir su dieta, mityba susijusias naujoves – kai ką verta išbandyti. Pravartu labiau rūpintis savo sveikata ir grožiu. Įgyvendinkite tai, ką esate numatęs.

 

Šaltinis: vytautus.com