Prasidėjo Laižuvos gatvės dalies rekonstrukcijos ir Nepriklausomybės skvero sutvarkymo darbai

Liepos 4 dieną prasidėjo projekto „Laižuvos gatvės dalies rekonstrukcija ir Nepriklausomybės skvero sutvarkymo darbai“ įgyvendinimas.

Kaip informavo Mažeikių rajono Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas ir projekto vadovas Alfonsas Žiulpa, šio projekto vertė yra 2 996 tūkst. Lt.

Skvero ir gatvės sutvarkymui lėšos skiriamos iš Vidaus reikalų ministerijos programos „Regionų plėtros ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos programų įgyvendinimo užtikrinimas“ (programos kodas 3.03) pagal priemonę „Regioninių ekonomikos augimų centrų plėtra“.

 

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto projektui skiriama 2 772 tūkst. Lt, o iš Savivaldybės biudžeto – 224 tūkst. Lt.

 

Kaip teigia A. Žiulpa, šią savaitę pradėti pirmieji paruošiamieji darbai Nepriklausomybės skvere. Kiek vėliau numatyta rekonstruoti Laižuvos gatvę, kurioje bus tiesiama dalis vandentiekio tinklų, sujungtų su Laisvės gatvėje esančiais vandentiekio tinklais.

 

Šiuo projektu skvere bus sutvarkyti esami ir įrengti nauji želdiniai bei želdynai, įrengti nauji takai, sutvarkyta mažoji architektūra: suoleliai, šiukšliadėžės.

 

Laižuvos gatvėje bus tiesiama dalis vandentiekio tinklų, tvarkomi šaligatviai: senas šaligatvių plyteles pakeis trinkelės, naujai bus įrengti pėsčiųjų bei dviračių takai, apšvietimo sistema.

 

Projekto rangovai yra uždaroji akcinė bendrovė „A. Žilinskis ir Ko“, darbų pabaiga numatoma 2012 metų gegužės mėnesį.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}