Telšiuose nuo girtų chuliganų nukentėjo du policininkai

Vakar, ketvirtadienį, ir naktį į penktadienį Telšių medikų pagalbos prireikė dviems nuo girtų chuliganų nukentėjusiems policijos pareigūnams.

Kaip praneša lrytas.lt, birželio 30-osios vakare į Telšių regioninę ligoninę dėl sužaloto piršto kreipėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulis V. P.

Telšių medikai nukentėjusiajam konstatavo dešinės rankos piršto lūžį. Suteikus pagalbą pareigūnas išleistas gydytis į namus.

 

V. P. nukentėjo policijos komisariate vesdamas į tualetą už viešosios tvarkos pažeidimą Telšiuose sulaikytą šio rajono gyventoją 31 metų O. U. Vyriškiui policijos komisariate buvo nustatytas sunkus (2,65 promilių) girtumo laipsnis.

 

Pora valandų laikino sulaikymo kameroje praleidęs O.U. pasiprašė į tualetą. Jį į tualetą lydėjusiam patruliui O.U. netikėtai smogė kumščiu į veidą ir užlaužė dešinės rankos pirštus. Chuliganas buvo sutramdytas ir uždarytas į areštinę. Už pasipriešinimą policijos pareigūnui O.U bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir turės stoti prieš teismą.

 

Liepos 1-ąją 03 val.10 min. Telšiuose nuo girto chuligano nukentėjo kitas pareigūnas, Masčio gatvėje su kolega patruliavęs, A. U.

 

Neblaivių vaikinų kompanija išvydusi policijos automobilį ėmė užgaulioti juo važiavusius pareigūnus. Patruliai sustojo įspėti triukšmadarius. Vos A. U. išlipo iš tarnybinio automobilio prie jo pribėgęs 29 metų A. V. smogė pareigūnui į veidą.

 

Sutramdytam ir į policijos komisariatą nuvežtam A. V. alkoholio tikrintuvu buvo nustatytas lengvas (1,48 promilių) girtumo laipsnis. Po apklausos chuliganas buvo uždarytas į areštinę.

 

Telšių ligoninėje pareigūnui A.U. buvo diagnozuotas veido sumušimas. Suteikus pagalbą pareigūnas išleistas gydytis į namus.

 

Dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

 

{parasas}