Charakteris pagal pirmą vardo raidę

Pagal pirmą vardo raidę galima spręsti koks žmogus yra. Tad paskaitykite, kad sužinotumėte koks esate pats ir kokie žmonės jus supa.

A

Šiuo atžvilgiu esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti, esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

 

B

 

Esate emocionalus, nepriklausomas ir atkaklus, draugiškas, dėmesingas. Jums būtina taika ir harmonija. Esate ištikimas savo įsitikinimams, tačiau kartais griebiatės už idėjų, praradusių savo aktualumą. Išmokite keistis, atsižvelgdami į aplinkybes. Būkite savarankiškesnis samprotaudamas.

 

C

 

Turite intuiciją, paprastai atvirai reiškiate savo jausmus. Galite gana sėkmingai save išreikšti, neblogas humoro jausmas. Mokate džiaugtis gyvenimu, linkęs į melodramatizmą, kartais – ekstravaganciją. Atviras, spontaniškas, kartais prarandate savikontrolę ir būnate išsiblaškęs.

 

D

 

Praktiškas, mėgstate tvarką ir sistemą. Esate drąsus, įžvalgus, galite susikaupti ir išspręsti daugybę problemų. Esate tikras autoritetas, kartais būnate nesukalbamas ir užsispyręs.

 

E

 

Jums būtina laisvė, esate aistringas ir gerai fiziškai išsivystęs. Jums patinka visuomenė ir pasilinksminimai. Esate įžvalgus ir Jus nelengva apkvailinti. Originalumas, įvairiapusiškumas, sugebate įvairiapusiškai įvertinti situaciją. Turite tapti disciplinuotesnis.

 

F

 

Esate atsakingas, sugebate aukoti save. Draugiškumas, meilė, svetingumas, gailestingumas ir širdies šiluma. Esate jautrus svetimam skausmui, delikatus; turėtumėte atsargiau piršti kitiems savo nuomonę. Venkite melancholijos ir depresijos.

 

G

 

Jūs – mąstytojas, turintis stiprią valią ir ryžtingumą. Jūsų vaizduotė ir mintys kuria Jums sėkmę. Mėgstate tvarką, esate disciplinuotas, metodiškas, greitai reaguojate į atsiradusias galimybes.

 

H

 

Jūs – išradingas ir originalus, lengvai uždirbate ir išleidžiate pinigus. Iš esmės, esate geras finansininkas. Remiatės savo nuomone. Jūsų priešai – skepticizmas ir abejonės. Jums būtinas laikas pažinti tikrąjį save.

 

I

 

Esate emocionalus, dėmesingas ir supratingas. Turite gerą skonį, jaučiate grožį, meną. Esate gana jaudrus ir priklausomas nuo atsitiktinumų. Reikėtų išmokti nepulti iš vieno kraštutinumo į kitą. Ieškokite pusiausvyros.

 

J

 

Stiprus teisingumo jausmas. Jūs – doras, ištikimas ir atviras. Norėtumėte padėti aplinkiniams, tačiau pernelyg stengiatės patenkinti visus. Turite blaivų protą ir nemažai talentų. Išmokite gauti daugiau vidinių impulsų, jei norite išnaudoti savo talentus.

 

K

 

Intuicija, nuojauta, atvirumas. Esate emocionalus ir išradingas, siekiate sėkmės. Galimos negatyvios savybės – nervingumas, baimės, abejonės, tačiau, iš tikrųjų, esate stiprus ir įvairiapusiškas.

 

L

 

Esate labai linkęs į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate doras ir atviras, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkęs į atsitiktinumus.

 

M

 

Energingas ir darbštus, kartais netgi persidirbate. Profesinėje veikloje esate kvalifikuotas specialistas. Mėgstate namus ir finansiškai norėtumėte būti visiškai nepriklausomas. Būkite kantresnis su aplinkiniais, nors šiaip esate gana ramus.

 

N

 

Esate iniciatyvus, išradingas, netgi truputį keistokas. Turite savo nuomonę, ją keičiate tik po ilgų diskusijų ar įtikinėjimų. Jums patinka stebėti gyvenimo eigą. Esate jautrus ir galite turėti daugybę meilės nuotykių.

 

O

 

Valia, aukšti moraliniai standartai, religingumas. Jūs ramiai ir apgalvotai pradedate naujus darbus. Gerbiate taisykles ir instrukcijas. Esate emocionalus, todėl venkite pavydo. Būna apmąstymų ir fantazavimo periodai.

 

P

 

Jūs – inteligentiškas, turite žinių apie daugelį gyvenimo sričių. Iš pirmo žvilgsnio sudarote teigiamą įspūdį. Galite būti gana uždaras, atsiribojantis nuo aplinkos. Galite būti stipriai prisirišęs prie nuosavybės ir neefektyviai išnaudojantis laiką.

 

R

 

Jūs – garbingas ir geraširdis, galite padėti kitiems, spinduliuojate didelę vidinę energiją. Mokate džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti. Jums būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuokite kritiškumą. Gero reikalo vardan galite paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

 

S

 

Šiluma, žavingumas, ištikimybė. Galima dažna nuotaikų kaita; būdingas impulsyvumas. Esate produktyvus, greitos reakcijos. Išmokite, prieš priimdami sprendimą, truputį palaukti ir kontroliuoti emocijas. Esate aistringas.

 

T

 

Jūs esate dinamiškas ir gyvenate triukšmingai bei audringai, kartais reikia prisiversti sustoti. Jums patinka plėsti savo vidinio pasaulio ribas. Esate apsaugotas nuo aplinkinių įtakos. Prisiėmę atsakomybę, galite tapti agresyvus. Dažnai esate labai jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Šios savybės gali temdyti Jūsų teisingus samprotavimus ir moralinius įsitikinimus. Esate gana intuityvus, idėjos dažnai ateina iš kolektyvinės sąmonės. Jūs skaitote kitų mintis, todėl norėdami aplenkti kitus (įgyvendinti tai, apie ką jie galvoja), turite greitai veikti.

 

U

 

Esate vienodai linkęs ir į kaupimą, ir praradimus. Šių problemų priežastimi gali būti Jūsų neryžtingumas, egoizmas. Išmokite greičiau vertinti situaciją ir padėti kitiems. Esate intelektualus, išradingas, turite intuiciją. Turite gerą įprotį reikiamu laiku atsirasti reikiamoje vietoje. Jūs norite laimės. Esate simpatiškas, netgi tiesiog puikus.

 

V

 

Intuicija, įkvėpimas, insaitas (įžvelgimas). Turite grandiozinių planų ir idėjų, sugebėtumėte juos realizuoti. Esate darbštus ir norite matyti rezultatus. Galite būti ekscentriškas, o tai Jums ne visada į naudą. Jūs – atviras, lojalus ir patikimas, tačiau galite būti neperprantamas, egoistiškas.

 

Z

 

Jūs – mąstytojas, esate truputį susikaustęs, tačiau jei aplinka Jums palanki ir draugiška, galite atsiskleisti. Sieloje esate pasiruošęs dideliems darbams, tačiau Jums gali trukdyti kuklumas, persekiojantis Jus nuo vaikystės. Esate patikimas draugas, dirbate su savimi ir po truputį atsikratote abejonių.

 

Šaltinis: cha.lt

 

{parasas}