Horoskopas penktadieniui 06-17

Avinas – Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į provokacijas – prieš savo valią galite būti įtraukti į negerą reikalą. Atidžiau elkitės su nauja informacija ir sprogiomis, degiomis medžiagomis.

Tauras – Jūs puikiai žinosite, kaip ir ką reikia priremti. Bet ar tai apskritai reikia daryti? Diena žada netikėtą pralaimėjimą, išdavystes. Būkite pasiruošę netikėtumams – šiuo metu nepavyks visko apskaičiuoti.

 

Dvyniai – Nesitikėkite iš ko nors sulaukti pagalbos: pagalba, jei ir ateis, tai tada, kai jos nebereikės. Blogas laikas sandoriams, investuoti pinigus. Būkite taupesni. Netinka skolintis ir skolinti pinigų.

 

Vėžys – Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams: tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Nebūkite patiklūs ir neklausykite visų nuomonių bei patarimų.

 

Liūtas – Reikalai strigs vietoje. Gresia nelabai malonūs pokalbiai. Didesnė nelaimingų atsitikimų važiuojant, einant, taip pat buitinių avarijų namuose tikimybė.

 

Mergelė – Mažiau tikėkitės, kad viskas gerai baigsis. Vargu ar taps sėkmingi mėginimai kam nors paaiškinti savo norus, ketinimus, jausmus. Tikriausiai apsiriksite mėgindami suprasti, ant ko iš tiesų pykstate. Nepervertinkite savo jėgų darbe.

 

Svarstyklės – Pasistenkite nesuirzti dėl netikėtų nesklandumų darbe ar nesusipykti su mylimu žmogumi dėl menkniekio – pernelyg dažnai pastebėsite visokius artimų žmonių nusižengimus. Moterims ši diena palankesnė negu vyrams.

 

Skorpionas – Būkite atidūs, nes galite susikompromituoti. Nepriiminėkite svarbių sprendimų: vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Galite būti pernelyg priekabūs sutuoktiniui.

 

Šaulys – Sudėtinga diena: iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau nei galite duoti. Ieškokite sąjungininkų – rasite galinčių jums pagelbėti.

 

Ožiaragis – Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau, nei jūs pasiruošę. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, ypač būkite atsargūs. Ši diena nepalanki nei tolimoms, nei mažoms kelionėms.

 

Vandenis – nesiveržkite į priekį, nebūkite tikri dėl savo nuomonės teisingumo. Atsargiau prie vairo, būkite santūresni darbo kolektyve, viešajame transporte. Vakaras laimingesnis negu diena.

 

Žuvys – Remkitės daugiau savo jėgomis. Partneriai gali apgauti, o vadovas pamiršti duotą pažadą. Galimi meilės išbandymai.

 

Šaltinis: vytautus.com