Iš pasirinktos saulės akinių formos galima spręsti apie charakterio savybes

Akiniai nuo saulės ne tik apsaugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių ar yra jūsų įvaizdžio dalis.

Jie taip pat gali pasakyti, kokia asmenybė esate. Iš pasirinktos saulės akinių formos galima spręsti apie jūsų charakterio savybes bei susidaryti bendrą vaizdą apie jūsų stilių. Taigi, ką gi jūsų akiniai sako apie jus?

Labai dideli akiniai nuo saulės aplinkiniams pasufleruoja, kad esate ryški ir drąsi asmenybė. Seksualūs, paslaptingi ir šį sezoną itin madingi akiniai uždengia daug veido, galbūt todėl jie ir yra ypač mėgstami žvaigždžių.

Dideli akiniai nuo saulės tarsi leidžia užsimaskuoti ir išlikti mažiau pastebimai. Teigiama, kad kuo didesni akiniai, tuo labiau žmogus yra pasitikintis savimi.

 

Katės formos akiniai. Jei norite atrodyti itin žaismingai ir nenuobodžiai, rinkitės retro stiliaus įkvėptus katės formos akinius. Jie tarsi paliudija, kad esate unikali ir galbūt šiek tiek nenuspėjama. Žmogus, kuris pasirenka katės formos akinius, nepaklūsta jokioms mados ir stiliaus taisyklėmis, o pats jas kuria.

 

Aviatoriaus stiliaus akiniai tarsi pasako, kad esate šiek tiek santūri asmenybė ir mokate save kontroliuoti. Iš pradžių šiuos stilingus ir sportiškus akinius nuo saulės nešiojo tik vyrai. Todėl moterys, pasirinkusios šio tipo akinius, atrodo itin pasitikinčios savimi, stiprios ir ryžtingos.

 

Nešiodamos „Ray-Ban Wayfarer“ stiliaus akinius nuo saulės tarsi patvirtinate, kad jūsų neslegia jokie gyvenimo rūpesčiai. Juos mėgsta jaunatviškos, atsipalaidavusios ir gyvenimo malonumais besimėgaujančios asmenybės.

 

Akinius be rėmelio dažniausiai renkasi praktiški žmonės. Nešiojantys šio tipo akinius, stilius ir mada nėra pagrindinėje vietoje, jiems svarbiausia – patogumas. Nepaisant to, tai dar visai nereiškia, kad akiniai be rėmelių atrodo negražiai ar nestilingai. Pasirinkta prie veido tinkanti jų forma derės prie bet kokios aprangos, nekris niekam į akis, bet tuo pačiu atrodys subtiliai ir žaviai.

 

Jei nešiojate stačiakampio formos akinius, aplinkiniams tarsi pareiškiate, jog mėgstate klasiką ir rafinuotumą. Jūs siekiate tobulumo, o taip pat esate pastovi, santūri, nelabai emocionali, bet kartu labai stilinga asmenybė.

 

Pasirinkusios apvalius „John Lennon“ stiliaus akinius nuo saulės parodote, kad esate karščiausia mados aistruolė, nebijanti atrodyti išskirtinai ir be abejo labai žaviai. Šią vasarą itin populiarius šios formos akinius nuo saulės taip pat renkasi intelektualios, labai protingos ir kūrybingos asmenybės.

 

Nešiojate akinius, papuoštus įvairiomis blizgiomis detalėmis arba aukso bei sidarbo motyvais? Vadinasi, mėgstate gerai leisti laiką, esate spontaniški ir energingi. Jums patinka linksmybės ir nuotykiai. Tokie akiniai suteikia jaunatviško veržlumo ir tinka bet kokio amžiaus žmogui.

 

Pailgi, tvirti akiniai nuo saulės itin tinka labai užsiėmusiems, visur skubantiems žmonėms. Atrodo, jog šis subtilus dizainas niekada neišeis iš mados!

 

Na, ir galiausiai jūsų dėmesio laukia kontrastingų spalvų akiniai nuo saulės. Jei nešiojate vieną iš šios vasaros topų – saulės akinius su baltais rėmėliais ir tamsiais stiklais – be abejonės esate itin stilinga, drąsi ir naujoves mėgstanti asmenybė. Jums patinka dėmesys, kurį stengiatės pritraukti kaskart eksperimentuodama su savo įvaizdžiu.

 

{alfa2}