Horoskopas antradieniui 05-24

Avinas – Sudėtingiems darbams diena nepalanki, tačiau romantikai – kaip tik. Žavių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Vakaras nepalankus sveikatai. Šeimyninė situacija gali tapti įtempta dėl netikėtos problemos.

Tauras – Darbe suksitės kaip vijurkas ir atrodys, kad neblogai sekasi. Galite sudaryti komercinę ar tiekimo sutartį. Tačiau lengva suklysti ir nubaidyti sėkmę. Problemų gali atnešti lengvabūdiškas meilės nuotykis.

 

Dvyniai – Turbūt teks aktyviau veikti profesijos srityje, versle, ryžtis reformoms. Saugokitės gamybinių traumų, avarijų. Gali būti, kad pasijusite atakuojamas neabejingai nusiteikusių priešingos lyties atstovų. Tikėtinas intriguojamas pasiūlymas.

 

Vėžys – Šiandien būsite nusiteikęs ieškoti pelningesnio užsiėmimo, investicijų galimybių. Turbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos. Šeimoje bręsta konfliktas ar net rimta audra. Neprovokuokite agresijos.

 

Liūtas – Galite gauti žinią iš užsienio arba oficialaus asmens. Turbūt teks tvarkyti finansinius reikalus, dokumentus. Gali kilti nenumatytų keblumų. Siūlymus, susijusius su galimomis permainomis, rimtai apsvarstykite.

 

Mergelė – Jei atostogaujate, prasimanysite pikantiškų pramogų. Galite susižavėti veikliu asmeniu arba jo idėjomis, originalumu. Nesate apsaugotas nuo pavojų, ypač kelionėje. Neverta pasitikėti nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais.

 

Svarstyklės – Neblogai seksis numatyti darbai. Galite sulaukti reikalingos pagalbos, padrąsinimų, bet tik tuo atveju, jei tinkamai elgsitės. Verta pasidomėti sveika mityba, gerinti gyvenimo sąlygas. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių.

 

Skorpionas – Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Daugeliu atveju neskubėjimas, santūrumas, konfidencialumas bus ta taktika, kuri dabar labiausiai praverstų. Klausykitės vidinio balso.

 

Šaulys – Būsite jautrus, sentimentalus. Jei pasiseks, gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu, kuris suteiks intriguojamų emocijų. Galimas kūrybinis įkvėpimas. Tačiau pavojai gresia kelyje. Laikykitės saugaus greičio, venkite svaigalų.

 

Ožiaragis – Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje arba kurdamas asmeninį komfortą. Turbūt kils įdomių idėjų arba patarimų sulauksite iš giminaičio, kolegos. Nepatartini spontaniški sprendimai ir impulsyvūs poelgiai.

 

Vandenis – Apsukrumo ir bendravimo reikalaujančius reikalus tvarkykite iš ryto. Galima nauda iš komercijos, nuomos, reklamos, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų. Galbūt gausite mielą laišką, pasiūlymą. Vakaras bus gana buitiškas.

 

Žuvys – Iš ryto norėsis ramybės, tad pyksite, jei teks dirbti arba jei kiti žmonės lįs į akis, reikalaus dėmesio. Vakare neturėtumėte skųstis draugų bei gerbėjų dėmesio stoka. Kils ūpas pramogauti, vilioti priešingą lytį.

 

Šaltinis: vytautus.com

 

{parasas}