Horoskopas trečiadieniui 05-04

Avinas – Daugiau dėmesio skirkite profesiniams reikalams, nes dėl aplaidumo gali kilti avarinė situacija arba šiaip rizikuosite netekti kolegų, klientų pasitikėjimo. Nemanykite, kad išsisuksite nuo prisiimto įsipareigojimo ar atsakomybės už klaidas.

Tauras – Šiandien netrūks įtampos, galimas draugystės ir patikimumo išbandymas. Kažkokie santykiai, sutartys gali nutrūkti arba pakeisti kryptį. Nedaug ką laimėsite, jei kažko primygtinai reikalausite arba manipuliuosite, mėtysite pėdas.

 

Dvyniai – Tikėtina, kad turėsite rūpesčių, susijusių su turtu, mokesčiais, indėliais, partnerio arba skolininko finansine situacija. Galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų. Saugokite nuosavybę ir sveikatą.

 

Vėžys – Rūpės su mokslu, veikla, bendradarbiavimu, užsieniu susiję klausimai. Kažkas gali strigti, nepasiteisins kai kurios iliuzijos. Namuose taip pat netrūks nerimo, įtampos. Jei būsite neatidus ar patiklus, patirsite piniginį nuostolį. Saugokitės avarijų.

 

Liūtas – Svajosite apie materialinę gerovę. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Problema ta, kad galite susigundyti greita ir lengva nauda, patikėti aferistu. Paskubomis sudarytas kontraktas gali tapti nelengva našta.

 

Mergelė – Šalia atsiras asmenų, kurie mėgins daryti įtaką jūsų sprendimams, drumsti ramybę. Jums gali parodyti nekorektišką dėmesį, sutrikdyti keistu pasiūlymu. Jei teks bendrauti su žiniasklaida, teikti interviu, būkite itin atsargus. Kelyje – taip pat.

 

Svarstyklės – Šiandieną gali užgriūti aibė keistų rūpesčių. Galima kebli situacija darbe arba šeimoje. Įmanoma, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą. Gali pasireikšti neaiškaus pobūdžio negalavimai.

 

Skorpionas – Būsite linkęs žavėtis neracionaliais pasiūlymais bei projektais. Jums trūks disciplinuotumo, apdairumo, tad galite patekti į kažkieno nemalonę, išprovokuoti nuostolį arba jį patirti. Nuo rizikos ir pavojų ypač saugokite augančią kartą.

 

Šaulys – Panašu, kad nelengvai dorositės su darbais, įsipareigojimais, ypač su techninėmis problemomis darbe. Gali nuliūdinti žinia apie atlyginimo mažinimą ar menkus jūsų šansus įsidarbinti norimoje vietoje. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

 

Ožiaragis – Stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti šeiminius barnius, konfliktus su dalykiniais partneriais. Tačiau nuotaika praskaidrės, jei atsiras galimybė užsiimti tuo, kas jums įdomu. Tikėtina, kad aiškinsitės juridinius kazusus.

 

Vandenis – Teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su alimentais, paskolomis, draudimu, nuosavybe. Aplinkiniams atrodysite priekabus, nenuoseklus, viskuo nepatenkintas. Nervins pinigų stygius, antrosios pusės elgesys.

 

Žuvys – Jums netrūks populiarumo, tačiau kai kurie gerbėjai turės slaptų motyvų. Gali būti norinčių jumis pasinaudoti arba išstumti iš užimamų pozicijų. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir išvengtumėte problemų.

 

Šaltinis: vytautus.com