Savaitgalį sugrįš nepastovūs orai

Ramūs ir saulėti šios savaitės orai artėjant savaitgaliui ims keistis. Slėgis kris, padaugės debesų, sulauksime lietaus. Vėjui pasisukus iš šiaurės, oras atvės.

Aukšto slėgio sritis, iki šios savaitės dovanojusi saulėtus ir šiltus orus, sparčiai silpsta ir traukiasi į šiaurę. Iki šiol vyravusius pietų srautus pakeis šiaurės srautai, orai žymiai atvės. Iš pietryčių priartės žemo slėgio sritis, todėl sulauksime ir lietaus.

 

Šiandien, penktadienį, trumpo lietaus tikimybė išliks daugiausia pietryčių Lietuvoje. Vėjas pasisuks iš šiaurės, šiaurės rytų. Naktį numatomi 3-8, dieną laukiama 15-20 laipsnių šilumos.

 

Šeštadienį trumpi lietūs pasirodys jau daugelyje rajonų, vietomis nugriaudės perkūnija. Pūs nuožmus šiaurys. Oro temperatūra naktį kris iki 0-5, dieną kils iki 11-16 laipsnių šilumos.

 

Sekmadienį daugelyje rajonų palis, pūs besikeičiančios krypties vėjas. Naktį numatomi 1-6, dieną tik 8-13 laipsnių šilumos.

 

Kitos savaitės pradžioje orai išliks nepastovūs ir gana vėsūs, neretai palis. Sausesni ir šiltesni orai turėtų sugrįžti antroje ateinančios savaitės pusėje.

 

Šaltinis: orai.lt