Po atkaklios kovos nusileista šalies čempionams

Futbolo klubas „Mažeikiai“, sužaidė puikias rungtynes tačiau nesugebėjo išlaikyti lygiųjų, šalies čempionams nusileista rezultatu 1:2 (0:1).

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „Ekrano“ futbolininkai, bet pirmi realią progą įvarčiui susikūrė būtent mūsų futbolininkai, 12 min. į iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį atrėmė „Ekrano“ vartininkas – T. Kauneckas, tačiau kamuolio nesugriebė ir kamuolys šalia vartų stovėjo dar porą sekundžių, tačiau šalia nebuvo nei vieno mūsų ekipos žaidėjo galėjusio ataką pakartoti.

 

O 26 minutę, savo 26 gimtadienį šiandien švenčiantis ekranietis T. Markevičius, perkėlė kamuolį per M. Matuzą ir išvedė šalies čempionus į priekį. Jau po minutės „Mažeikiai“ bando lyginti rezultatą, tačiau gražų smūgį galva atremia „Ekrano“ vartininkas.

 

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi minimalia „Ekrano“ persvara.

 

Antro kėlinio pradžia sėkmingesnė mūsų futbolininkams. 57 min. gavęs gražų perdavimą, S. Žigalov vienas įsiveržia į svečių baudos aikštelę ir nuginkluoja T. Kaunecką, gausiai susirinkę „Mažeikių“ sirgaliai šėlsta – rezultatas lygus 1:1. 

 

Kurį laiką antrą kartą  nuginkluoti  „Ekrano“ vartininką bandę „Mažeikiai“, 73 min. vietoj saugo N. Labženčio į aikštelę išleidžia gynėją P. Vaikasą, komanda metasi į gynybą siekdama išsaugoti lygiąsias. Tačiau  82 min. G. Markevičius gauna perdavimą iš krašto ir siunčia antrą savo ir komandos įvartį, taip pasidovanodamas sau nemažą gimtadienio dovaną.

 

Į aikštelę metamos visos pajėgos rezultatui išlyginti, 86 min. vietoj gynėjo A. Miniausko aikštėje pasirodo puolėjas M. Grušauskas. „Mažeikiai“ varžovus spaudžia, tačiau šalies čempionams pavyksta apsiginti ir namo išsivežti dar tris taškus.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt