Horoskopas penktadieniui 04-08

Avinas – Pasižymėsite išlaidumu, žaismingumu, romantišku polėkiu. Vargu ar jums seksis atskirti darbo reikalus nuo asmeninių problemų. Nors ir labai norėsite, nederėtų plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų.

Tauras – Tikriausiai nepatirsite didelių problemų, bet akivaizdu, kad uždarbio, turto klausimai bus vieni iš opiausių. Gali tekti skubiai pasirūpinti formaliais raštais, sutartimis, įsipareigojimais. Ekonomiškiau ir apdairiau leiskite pinigus.

Dvyniai – Šiandien visame kame sulauksite dėmesio, palankumo, paramos. Seksis rašyti, kurti, mokytis, kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti korespondenciją, reklamos reikalus, sudarinėti sutartis, užmegzti ryšius. Vakarą skirkite šeimai.

 

Vėžys – Nesijausite užtikrintas, bus daug vidinio nerimo, abejonių, bet tikriausiai priartėsite prie atsakymo, kaip išspręsti kai kurias kamuojančias problemas. Yra vilties, kad jus palaikys, supras šeimos nariai, draugai arba verslo partneriai.

 

Liūtas – Panašu, kad šiandien jums daug kas teiks džiaugsmo. Net į darbą žiūrėsite kaip į pramogą. Gali tekti aiškintis santykius su neabejingu jums asmeniu arba užsimegs daug žadantis ryšys. Tačiau vakaras nebebus toks smagus.

 

Mergelė – Ramiai ir nuosekliai rūpinkitės savo autoritetu, įvaizdžiu, įvertinkite galimybes. Gali pasisekti, jeigu ieškote naujo darbo arba siekiate atsinaujinimo senajame. Tiktų apsilankyti grožio salone.

 

Svarstyklės – Gali kilti pagunda įsipareigoti kitam žmogui, rūpintis kažkuo, globoti. Įspūdis, kurį šiandieną paliksite kitiems, atneš tam tikrų pasekmių. Tikėtinos permainos. Vakare planuojamas pasimatymas gali neįvykti arba nuvilti.

 

Skorpionas – Tikriausiai gausite pajamų, tačiau teks atiduoti skolas, nemažai lėšų skirti šeimos narių poreikiams. Po truputį kaupkite jėgas naujiems tikslams, reformoms. Galite pradėti ieškoti rėmėjų, verslo partnerių.

 

Šaulys – Neblogai seksis protinis darbas ir kiti susikaupimo reikalaujantys užsiėmimai, reikalai su užsieniečiais. Turbūt teks bendrauti su įtakingu asmeniu, aiškintis juridinius kazusus. Pokalbis bus vertingas, bet kažkuo įpareigojantis.

 

Ožiaragis – Stenkitės tobulėti profesine ir dvasine prasme. Bet naujoves pradėkite pamažu, be forsavimo. Gali būti, kad atsiras remiančių jus prie sienos, kažko reikalaujančių. Gerai išsiaiškinkite sutarčių sąlygas, teisinius formalumus.

 

Vandenis – Situacija ir darbe, ir namuose klostysis palankiai. Būsite kupinas naujų idėjų, išmonės, sąmojo, noro užsiimti visuomeniniais ir romantiškais reikalais. Gyvenimo patirtimi mielai dalinsitės su kitais. Tačiau į vakarą pasijusite išsunktas.

 

Žuvys – Žavėsitės tuo, kas gražu, miela, dvasinga. Tačiau likimas gali pateikti staigmenų. Pasijusite apviltas dėl laiku negautų pinigų už darbą, negrąžintos skolos, apkalbų, nesusipratimo, izoliacijos. Tačiau vakaras padovanos neblogų vilčių.

 

Šaltinis: vytautus.com