Horoskopas trečiadieniui 03-09

Avinas – Būsite labai emocionalus, darysite didelę įtaką kitiems. Reikėtų vengti neapgalvotų poelgių, pompastiškų pažadų. Darbe gali tekti aiškintis santykius su kolegomis, klientais. Visuose reikaluose būtina vadovautis sveiku protu.

Tauras – Šiandien turbūt teks nerimauti dėl nereikalingų ar nenumatytų išlaidų, verslo perspektyvų. Iš partnerių galite sulaukti priekaištų dėl neapdairumo, o iš kreditorių – pretenzijų dėl palūkanų, skolų neatidavimo, delsimo ar pan.

Dvyniai – Panašu, kad mėginsite aiškintis sudėtingus santykius su aplinkiniais, o gal teks teikti interviu, atsakinėti. Net jei atrodys, kad jumis manipuliuojama, vis tiek būkite geranoriškas, taktiškas. Vėliau tai pasiteisins. Venkite alkoholio, kvaišalų.

Vėžys – Šiandien jus valdys emocijos, pirmiausia nukreiptos prieš artimuosius ir patį save. Galbūt sužinosite kažką tokio, ką aplinkiniai norėjo nuslėpti. Arba kiti sužinos apie jus.

Liūtas – Šiandien daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, vaikams, globotiniams. Atvirai išsakykite savo nuogąstavimus, pasiūlymus bei kitus paskatinkite atsiverti. Drauge lengviau rasite protingas išeitis.

Mergelė – Turbūt kils įvairių pasąmoninių baimių, nors tam galbūt nebus rimto pagrindo. Užsitęsusi nervinė įtampa gali pakenkti jūsų sveikatai, tad reikėtų užsiimti naudinga veikla, padedančia užsimiršti. Susilaikykite nuo svaigalų.

Svarstyklės – Panašu, kad iš aplinkinių reikalaukite daugiau, nei jie pajėgūs ir pasirengę jums duoti. Gali tekti grįžti prie neišspręstos problemos. Kai susiduria skirtingi interesai, reikia ieškoti kompromiso. Vargu ar šiandien būsite tam nusiteikęs.

Skorpionas – Tikriausiai šiandien būsite labai įžvalgus. Tačiau tai nereiškia, kad pavyks įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti kitus žmones, labiau užjausti bei mylėti. Tam trukdys pavydas, tolerancijos stoka arba tiesiog susirūpinimas finansine situacija.

Šaulys – Būsite aktyvus ir sumanus. Mintys ir kalbos daugiausia suksis apie kelionių įspūdžius bei numatomus maršrutus, toli vykstančius įvykius, ateities planus, studijas. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris kažkur keliavo ir turi ką papasakoti.

Ožiaragis – Diena bus nelengva, jei nevaldysite emocijų, viršysite greitį, ginčysitės su vadovybe, kelsite skandalus. Dalykiškumas ir santūrumas padėtų išvengti daugelio problemų. Šiuo metu neverta rizikuoti profesine padėtimi.

Vandenis – Jūsų dėmesio reikalaus artimi žmonės, draugai. Stengdamasis visiems būti paslaugus galite kiek nuskriausti save. Nereikėtų krautis visų darbų tik ant savo pečių. Pasinaudokite organizatoriaus vaidmeniu ir pasitelkite bendriems tikslams kolektyvą.

Žuvys – Panašu, kad kažkokios nematomos kliūtys trukdys įgyvendinti numatytus tikslus. Vis dėlto nors praktiniai reikalai klostysis ne itin sklandžiai, teorine prasme jums pavyks neblogai padirbėti. Labai pasitarnaus gera intuicija ir vaizduotė.

 

Šaltinis: vytautus.com