Astrologinė prognozė ketvirtadieniui 02-10

Avinas – Mažiau šnekėkite, daugiau galvokite. Stenkitės išlaikyti emocinę pusiausvyrą. Šiandien kibkite ne tik į kasdieninius, bet ir į anksčiau atidėtus ar pamirštus darbus. Atsakykite į gautus laiškus, išpildykite pažadus.

Tauras – Šiandien jums gali atrodyti, kad trūksta pinigų, namų šilumos, komforto, sveikatos. Yra didelė persitempimo bei nesusipratimų tikimybė. Neišlaidaukite. Branginkite savo ir kitų jausmus.

Dvyniai – Gana sėkmingai tvarkysite įvairius reikalus telefonu ir paštu. Jūsų pastabos, patarimai padės artimiems žmonėms, aplinkiniams geriau susivokti situacijoje. Vakare norėsis romantikos. Atsargiai elkitės su elektros įranga.

Vėžys – Būsite įsitempęs, labai jautrus aplinkos poveikiui. Mažesnių ar didesnių išlaidų reikalaujančių reikalų sąrašas nenumaldomai ilgės. Galbūt regsite kažkokį slaptą planą, susijusį su materialine gerove, verslu.

Liūtas – Tam tikra prasme gali tekti rinktis, kas jums svarbiau – dalykinė veikla ar asmeniniai džiaugsmai, meilės nuotykiai. Beje, į jūsų dėmesį, pasiūlymus antroji pusė gali reaguoti visiškai ne taip, kaip tikitės.

Mergelė –
Bus nemažai darbo ir pajusite, jog turite įtempti visas jėgas, kad išlaikytumėte savo padėtį, darbo vietą, autoritetą. Tuo tarpu sveikata nedžiugins. Kitas rūpestis – meilės reikalai, kurie gali susikomplikuoti dėl atskleistos klastos.

Svarstyklės –
Patirsite įtampą, jei bylinėsitės, dalyvausite konkurse, aiškinsitės santykius. Jums atrodys, kad kiti nevykdo įsipareigojimų, neteisingai jus kritikuoja. Kažkokiame reikale patarpininkauti, pagelbėti gali įtakingas asmuo.

Skorpionas – Atsiras neplanuoto darbo bei finansinių reikalų. Stengsitės, kad viskas įeitų į savo vėžes. Situacija taps dar keblesnė, jei kažkas paprašys paskolos ar kreipsis su nelengvai įgyvendinamu prašymu. Venkite kyšių, nesinaudokite tarnybine padėtimi.

Šaulys –
Šiandien labai norėsis būti įvertintam, sublizgėti kompetencija, žiniomis, originalumu. Galbūt išties pasitaikys tokia proga. Tik nepervertinkite savęs, venkite puikybės, neįžeiskite kitų žmonių orumo.

Ožiaragis – Diena bus gana įtempta. Darbų bei rūpesčių netrūks. Nieko gero, jei visur vadovausitės emocijomis ir dirbsite paviršutiniškai. Jei jaučiate, kad nesusitvarkote su nuotaikomis ir jausmais, svarbų reikalą ar pokalbį verčiau atidėkite.

Vandenis – Būsite patrauklus, kupinas paslaptingo žavesio, tačiau pageidavimas patirti kažką neįprasto gali lemti veiksmus, kurie baigsis ne taip, kaip norėtųsi. Turbūt nepavyks padaryti norimo įspūdžio arba vienu ėjimu įgyvendinti sumanyto reikalo.

Žuvys – Norėsite padaryti kažką naudingo ir malonaus dėl aplinkinių, bet vargu ar pavyks. Kažkokia naujiena gali jus išgąsdinti ar nuliūdinti. Galbūt sužinosite tai, kas buvo neaišku, kitaip imsite vertinti jus supančius žmones, suvoksite padarytas klaidas.

 

Šaltinis: vytautus.com