Horoskopas antradieniui 02-08

Avinas – Galite pajusti permainų dvelksmą profesinėje arba romantiškų santykių srityje. Tuo pačiu metu kamuos abejonės, baimė įsipareigoti, augs nepasitikėjimo siena. Bendravimas gali tapti nenuoširdus, su nutylėjimais, slepiama nuoskauda.

Tauras – Tikriausiai mėginsite sutvarkyti finansų, verslo reikalus. Tačiau šiandien nederėtų priimti su tuo susijusių sprendimų. Laukia nesusipratimas ir meilės santykiuose arba jūs elgsitės taip, kad partneris pasijus lyg aplietas šaltu vandeniu.

Dvyniai – Gali kamuoti abejonės, netikrumas, susijęs su materialiniais interesais. Įmanomas melas, veidmainystė siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Meilėje romantikos mažai, kur kas daugiau – išskaičiavimo arba manipuliacijų.

Vėžys – Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Imsite galvoti apie permainas ir didesnę naudą. Nesiekite gauti daugiau nei jums priklauso. Stenkitės apsisaugoti ir nuo svetimos klastos, aferų.

Liūtas – Netikėtai galite gauti laišką arba sulaukti skambučio iš jums svarbaus asmens. Galbūt išsisklaidys kai kurios abejonės, o tuo pačiu, deja, ir rožinės iliuzijos. Blaiviau įvertinsite savo ir partnerio jausmus, elgesio motyvus.

Mergelė – Paaiškės, kad jūsų svajonės ir objektyvi realybė nė neketina priartėti viena prie kitos. Galbūt atsinaujins kažkokie prisiminimai, o kartu su jais ir ankstesnė širdgėla. Panašu, kad nerimą kels artimo žmogaus savijauta.

Svarstyklės – Būsite nusiteikęs avantiūroms, nuotykiams. Galima stipri meilės pagunda. Tvirčiau prilaikykite piniginę, nes bus norinčių pasidomėti jos turiniu. Ypač svarbu atsakingai elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nesileisti į aferas.

Skorpionas – Stokosite emocinės pusiausvyros, kantrybės. Gali nutikti kažkas tokio, kas sukliudys numatytą darbotvarkę, sumažins planuotas pajamas. Nekokia diena naujiems darbams, bendravimui. Viršų ims savanaudiškumas, išskaičiavimas.

Šaulys – Situacija gali būti įtempta. Vargu ar galėsite kuo nors beatodairiškai pasitikėti ir remtis. Nesistenkite pergudrauti, apgauti dalykinių ar vedybų partnerių, nes tai atsigręžtų prieš jus.

Ožiaragis – Nesukčiaukite, neveidmainiaukite ir neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Geriausiai šiandien nepradėti nieko naujo, o tik atiduoti ar atsiimti skolas, įvykdyti seniau prisiimtus užsakymus, įsipareigojimus.

Vandenis – Aktualūs bus reikalai, susiję su mokslu, politika, užsieniu. Tikriausiai iškils šiokių tokių keblumų. Padidės pavojus susikompromituoti, padaryti klaidų. Savo neadekvačia reakcija galite įžeisti jums neabejingą asmenį.

Žuvys – Vertėtų apsvarstyti profesines, finansines perspektyvas, pagalvoti, ką turite veikti ir ką keisti, kad stabilizuotumėte padėtį. Jeigu tikitės kažko ypatingo iš įtakingo asmens, maža tikimybė, kad šiandien tai gausite.

 

Šaltinis: vytautus.com