Antradienio horoskopas 02-01

Avinas – Netinkamas laikas imtis sudėtingų užduočių ir įsivelti į konfliktus. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo diena.

Tauras – Nepalankus metas investuoti pinigus. Stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Jei esate nusprendę su kuo nors nutraukti santykius, šiandien tiktų atsisveikinti gražiuoju.

Dvyniai – Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims. Nesiimkite jokių sunkių darbų ir su niekuo nesivelkite į ginčus, taip pat niekam nepatikėkite paslapčių, pinigų ar dokumentų. Šiandien nepatartina vykti į keliones. Itin atsargūs būkite vairuodami.

Vėžys – Sudėtingas metas, kai yla iš maišo išlenda ir tenka atsakyti už senas pražangas, klaidas. Nesiveržkite nieko nauja imtis, netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu.

Liūtas – Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, bet neskubėkite džiaugtis, nepulkite imtis pasiūlyto dalyko. Galimos problemos dėl neištikimybės sutuoktiniui. Tikėtinos ir išlaidos dėl netikusio vaikų elgesio.

Mergelė – Nors iš tiesų seksis tvarkyti skubius reikalus, tačiau venkite skubinti situaciją. Būkite labai atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jei saugote savo darbo vietą, – dėl šios dienos klaidų galite jos netekti.

Svarstyklės – Laikas stabtelėti, imtis tik einamųjų reikalų. Problemų gali kilti net tuomet, jei viską apgalvojote, apskaičiavote, – šios dienos nesėkmės jus aplankys per partnerius, sutuoktinį. Niekam nieko nežadėkite.

Skorpionas – Kad ir kas nutiktų, kad ir ką sužinotumėte, pasistenkite likti ramūs: jei nervinsitės, problemas tik paaštrinsite. Venkite ginčų su kolegomis ir klientais. Saugokite sveikatą.

Šaulys – Kas nors pastebės ar primins jūsų trūkumus, klaidas, bet labai nepykite – šią dieną galima tikėtis ir pagalbos, ir užuojautos. Tiesa, būkite atidūs, iš ko galima priimti pagalbą, o iš ko ne. Pasisaugokite žmonių, kurie bandys pakeisti jūsų įsitikinimus. Būkite apdairesni su žmonėmis iš toli.

Ožiaragis – Tai nepalankus metas profesinei veiklai: galite priimti žalingą sprendimą, susipykti su vadovybe. Būkite pagarbesni savo tėvų valiai.

Vandenis – Galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais, apribojimais, gali tekti keisti planus, požiūrį į kai kuriuos draugus. Būkite atsargesni su žmonėmis, kuriuos matysite pirmą kartą. Bloga diena pirkti techniką.

Žuvys – Sunki diena: galimos nuostolingos avarijos, pavojingos traumos per neapdairumą, skubėjimą. Vargu ar visur ir viską suspėsite, tad mažiau planuokite. Galite susidurti su neteisinga kritika, vertinimais. Pasisaugokite pasalos, neįsivelkite į intrigas.

 

Šaltinis: vytautus.com