Sekmadienio horoskopas 01-23

Avinas – Diena bus kupina reikalų, kuriuos sėkmingai tvarkysite. Nestokosite kūrybingumo, originalumo bei komercinio apsukrumo, tad imsitės iniciatyvos ir stengsitės viską laikyti savo rankose. Galite užmegzti naujų reikalingų ryšių.

Tauras – Šiandien aktualūs bus tiek savi, tiek kitų žmonių turtiniai, piniginiai reikalai. Tikėtina, kad darysite pajamų bei išlaidų apskaitą, planuosite reikiamus pirkinius. Galbūt kažkas pasiūlys įsigyti jus dominantį daiktą mažesne kaina.


Dvyniai –
Šiandien mėginsite aprėpti daugybę reikalų. Nusimato naujos pažintys, sutartys, naujienos. Gali kilti impulsas užsiimti tuo, kas iš tikrųjų domina. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks įspūdžių ir malonumo.

Vėžys –
Norėsis padaryti kažką tokio, kas pagerintų, sureguliuotų šeimyninį gyvenimą. Būtų gerai, kad prie to prisidėtų ir artimi žmonės. Santykiai išties gali pasikeisti į gera, jei stengsitės suprasti emocines artimųjų reikmes, nekritikuosite.

Liūtas –
Gerai seksis kūrybinė veikla, vilios pramogos, romantika. Būsite dėmesingas ir dosnus, ypač savo vaikams. Po visų darbų labiausiai trokšite atsipalaiduoti mylimo žmogaus glėbyje. Panašu, kad kliūčių tam nebus.

Mergelė – Darbe nusimato kažkokios reformos, naujovės. Galbūt gausite pasiūlymą dėl kito darbo, nuomos ar pan. Arba itin daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai, pradėsite gydymosi, reabilitacijos kursą.

Svarstyklės –
Teks paisyti kitų žmonių interesų bei norų. Bus akivaizdu, kad kiekvienas kovoja už save ir kad reikia gudrumo, norint įtikti ir patikti.

Skorpionas –
Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, turto ar pelno dalybomis. Gali padvelkti permainomis darbo, verslo srityje, arba kažkokius pokyčius skatins partnerio planai, jūsų santykių situacija.

Šaulys
– Gali būti pareikalauta, kad imtumėtės didesnės atsakomybės, pademonstruotumėte kompetenciją arba kad atliktumėte skubų neplanuotą darbą. Bus proga leistis į neplanuotą kelionę, vykti į renginį.

Ožiaragis –
Gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje. Galbūt teks realiai išbandyti savo jėgas, žinias. Net jei nerodysite jokios iniciatyvos, šiandien jums neduos ramybės kolegos, pažįstami. Nusimato svarbūs pokalbiai, susirinkimai.

Vandenis –
Ši diena turėtų būti įdomi. Jus prisimins seni draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį. Palanku aiškintis santykius, tačiau apie aistringus jausmus prabilti neskubėkite. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus rimtai įpareigos.

Žuvys –
Jeigu savo veikloje remiatės protu bei fantazija, gyvenimo skonio neprarasite. Tačiau gali būti, kad kai kurios geros idėjos apsineš klampiomis iliuzijomis, praras esmę. Arba kažkas gali būti ne pagal jėgas ar galimybes.

vytautus.com