Už vyro priklausomybę mažeikiškei gresia laisvės atėmimas

Sausio 6 d., Mažeikių rajono policijos komisariato patalpose, areštinės pareigūnai, priėmimo-perdavimo metu, nuteistojo L. J. asmeniniuose daiktuose, kuriuos perdavė žmona J. J., gim. 1982 m., rado du užspaudžiamus plastikinius maišelius su gelsvos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Analogiškas atvejis nutiko ir š. m. sausio 10 d.

Areštinės pareigūnai, tikrindami suimtajam V. T. atneštą siuntinį pažįstamos jam Mažeikių m. gyventojos J. A., gim. 1976 m., dviejuose tualetinio popieriaus rulonėliuose rado paslėptus po vieną plastikinį užspaudžiamą maišelį su žalios spalvos augalinės kilmės ir trečiame tualetinio popieriaus rulonėlyje -1 vnt. plastikinį užspaudžiamą maišelį su baltos spalvos milteliais, kaip spėjama su narkotinėmis medžiagomis.

Dėl minėto fakto Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu), 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų).

 

{parasas}