2011 m. Sausio 7 d. Penktadienis

7 metų diena, 1 metų savaitė.

Saulė teka 08:40, leidžiasi 16:09. Dienos ilgumas 07:29. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -1 iki +1, debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki -3, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Išmintis turi ribas, o kvailumas beribis. (J. Rainis)

Sveikiname – Liucijus, Raimundus, Valentinus, Rūtenius, Raudviles.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Galite susipainioti meilės jausmuose ir materialiniuose troškimuose. Kažkuria prasme būsite itin godus. Stengdamasis įveikti pagundą, tik nustumsite ją į pasąmonę ir vis tiek liksite jos valdomas. Jums gali padėti kūrybinė savirealizacija.

Tauras –
Norėsis idealios tvarkos, harmonijos, bet šiandien bus labai sunku to pasiekti. Gana prasta diena eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes jei ką nors sugadinsite, lengvai nepataisysite.

Dvyniai –
Būsite įsitempęs ir be aiškių priežasčių sutrikęs, nepatenkinti savimi bei pasauliu. Galbūt kamuos netikrumas dėl jums svarbių santykių, kito žmogaus jausmų. Nepatartina reikšti pretenzijas, įtarinėti, kritikuoti.

Vėžys –
Šiandien daug dėmesio reikalaus partneris, mylimas žmogus. Jo poreikiai gali jus gąsdinti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir taupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jei išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, nesivelkite į barnius, patylėkite.

Liūtas –
Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Kelionėje arba kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis grės nesusipratimai. Dominantis asmuo, iš kurio daug tikėjotės, gali sugriauti jūsų iliuzijas.

Mergelė –
Šiandien venkite nepamatuotų išlaidų, rizikingų pramogų ir atsitiktinių nuotykių. Tai gali baigtis visiškai nelinksmai. Didelė tikimybė, kad susipainiosite jausmuose, sugadinsite šeimyninius santykius.

Svarstyklės –
Kolektyvinė veikla, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių, emocijų. Tikriausiai susipainiosite savo santykiuose, požiūriuose. Kažkas iš draugų ar pažįstamų gali nuvilti, pridaryti žalos. Neskubėkite smerkti.

Skorpionas –
Šiandien saugokitės įvairių sukčių bei lengvabūdiškų pagundų. Neskubėkite žavėtis nepažįstamais saldžialiežuviais. Nepatartina vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti. Kaupkite energiją, žinias, tausokite jėgas.

Šaulys –
Šiandien jus gali nuliūdinti incidentas bendraujant su patinkančiu asmeniu, arba sugadintas daiktas, nepateisintas lūkestis. Kamuos netikrumas dėl asmeninių santykių, pajamų ir pan. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų, nedarykite išvadų.

Ožiaragis –
Itin parūps materialiniai dalykai, pinigai. Norėsite būti dosnus, bet tuo pačiu nieko neprarasti ir gauti daugiau nei atiduodate. Tiek pasiskolinti, tiek atgauti skolą bus nelengva. Gali būti, kad kažkas jums įsiūlys nevertingą brangią prekę.

Vandenis –
Šiandien gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. Stenkitės būti objektyvus, tolerantiškas. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Meilės objektas staiga gali nutolti, atsiriboti neperžengiama tylos siena.

Žuvys –
Raskite laiko pasitvarkyti buityje, palepinti šeimą kuo nors maloniu ar gardžiu. Saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų, beprasmiško išlaidavimo. Išvengti nesusipratimų bus nelengva, tačiau įmanoma.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

 

{parasas}