2010 m. Gruodžio 25 d. Šeštadienis

359 metų diena, 51 metų savaitė.

Saulė teka 08:41, leidžiasi 15:56. Dienos ilgumas 07:15. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -8 iki -10, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Žmogus nebus laisvas, jeigu nemokės valdyti savęs. (Pitagoras)

Sveikiname – Anastazijas, Gražvydus, Sanrimes, Eugenijas, Nastes, Genes..

Šiandien: Šventos Kalėdos.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Tikriausiai išsisklaidys kai kurios abejonės. Kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Staiga gali atsirasti netikėtų poreikių ir troškimų. Jei tai susiję su draugyste, meile, kūniškais malonumais, nesunkiai juos realizuosite.

Tauras – Savo rankose laikysite vadžias ir sumaniai judėsite pirmyn. Kantrybė, darbštumas ir tam tikras dosnumas padės jums siekti tikslo. Tačiau per didelis jūsų pasitikėjimas ar pasitenkinimas savimi, reiklumas kitiems kels nerimą, nejaukumą.

Dvyniai –
Tikriausiai gausite žinią, kuri išvaduos jus nuo savarankiško apsisprendimo. Nusimato draugiškų susitikimų, pasimatymų. Sulauksite ausį glostančių pažadų, naudingų patarimų.

Vėžys –
Gilinsitės į asmeninius reikalus, šeimos problemas. Jei dėl kažko negalite apsispręsti, jums reikėtų pasikliauti patikrintomis galimybėmis.

Liūtas –
Jums derėtų uoliai vykdyti jau prisiimtus įsipareigojimus ir nesiblaškyti. Flirtas, romantika maloniai skaidrins kasdienybę.

Mergelė –
Pasinaudokite polėkio akimirka, jei norite nuveikti kažką tokio, kam anksčiau negalėjote pasiryžti.

Svarstyklės –
Šiandien aktyviai bendrausite. Galimi nenumatyti įvykiai, kontaktai, kurie šiek tiek išmuš jus iš vėžių. Tačiau sugebėsite rasti bendrą kalbą, kompromisą net su tais, kurie jums nepritaria. Labai parūps meilės romantika, seksas.

Skorpionas –
Šiandien turėsite drąsos, reikalingos transformacijai, permainoms. Būsite linkęs rizikuoti, ir jums gali pasisekti. Ypač, jei yra palaikančių asmenų.

Šaulys –
Susikaupęs darbuositės ir stengsitės neatsilikti nuo progreso. Jei ką tik padarėte žingsnelį atgal, spręsdamas kokią nors problemą (arba jos nespręsdamas), galite pamėginti susigrąžinti prarastas pozicijas.

Ožiaragis –
Išaugs jūsų dalykinės ambicijos ir kūrybinės galios. Patartina kontroliuoti savo originalumą, atsižvelgiant į tai, su kuo tenka bendrauti.

Vandenis –
Nusimato vertinga informacija, neblogi mokslo, tarptautinio projekto ar kolektyvinio darbo rezultatai.

Žuvys – Teks šiek tiek suvaržyti savo pomėgius bei veiksmų laisvę, antraip negalėsite pasiekti tikslo. Leiskite sau pasvajoti, bet nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais!

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}