20 patarimų, kaip užkariauti vyrą visam laikui

Yra vienas toks klausimas, į kurį atsakymą moterys mėgino atrasti nuo neatmenamų laikų ir iki šiol jis neduoda joms ramybės. Šis klausimas skamba maždaug taip: „kas galėtų vyrą priversti pagalvoti: “taip, aš ją myliu! Negaliu be jos! Noriu būti tik su ja!“?

Pasak psichologų, gyvuoja pagrindiniai vyrų poreikiai santykiuose ir jei moteris juos supranta bei patenkina, galima drąsiai sakyti, tas tas vyras – amžiams jos.

1. Suteikite jam galimybę apginti

Norite tikėkite, norite ne, bet vyrai taip pat nori patirti jausmą, ką reiškia ginti moterį, kaip ir pačiai moteriai pajusti, kad ji ginama. „Tai nereiškia, kad jūs turėtumėte elgtis bejėgiškai, bet leiskite vyrui suprasti, kad vis dėlto jūs – trapi būtybė, kuriai nuolat (arba bent retsykiais) reikalinga užuovėja“, – sakė filosofijos daktaras Davidas Givensas, knygos „Meilės signalai“ autorius. -Tačiau pagal galimybes pačios pasirūpinkite savimi, o jei padės vyras, nepamirškite pasakyti ačiū. Kai vyras jaučiasi greta moters mačo, jis be jokios abejonės norės tęsti tuos santykius. Tokios „smulkmenos“ padeda jam pasijausti herojumi. Tokiu būdu santykiuose atsiranda harmonija ir tarpusavio pasitenkinimas. Ir moteriai, ir jam gerai.“

2. Duokite jam užduotį

Paprašykite vyro ką nors pataisyti ar sumeistrauti. Konkrečių užduočių įvykdymas leis pasijusti jam stipriu, geru, reikalingu ir naudingu.

3. Paklauskite jo nuomonės

Nesvarbu, ar tai bus klausimas dėl poilsio vietos pasirinkimo, ar kokios nors buitinės technikos įsigijimo. Tai, kad jūs norite žinoti ir vyro nuomonę bei pasitarti su juo, vadinasi, tas žmogus jums yra labai svarbus.

4. Nešiokite minkšto ir delikačių audinių drabužius

Pavyzdžiui, moteriški drabužiai iš viskozės ar šilko sukelia vyrui atitinkamą teigiamą reakciją. Nors gal būt moteris apie tai niekada ir nesusimąstė ar neteikė reikšmės, bet iš tikrųjų, priklausomai nuo to, kokius drabužius ji nešioja, pažadina vyro jausmus. Šie ir kai kurie kiti audiniai atkreipia vyro dėmesį, jis suklūsta. Mat šie audiniai atskleidžia moters charakterio lengvumą, parodo ją esančią trapią moterį, nors iš tikrųjų ji gali būti ir stipri, racionali karjeros moteris. Todėl, tikėtina, padidina moters galimybę pasiekti vyro širdį. O jis savo ruožtu nesąmoningai užkimba ant jos meškerės.

5. Retsykiais apsivilkite jo drabužiais

Tai vėlgi parodys, kad moteris, paskendusi vyriškuose drabužiuose, trapi būtybė, tačiau tuo pačiu, kad ji artima ir brangi jo moteris.

6. Suteikite jam galimybę būti savimi

Ir emocionaliai stiprūs bei psichologiškai neišsibalansavę vyrai nori nuolat jausti, kad niekas nesikėsina į jų asmenybę. Net ir po to, kai jie oficialiai įteisina santykius. „Pabrėžkite, kad jūs net nesirengiate perauklėti ir pakeisti savo partnerį, kad jis tenkina jus toks, koks yra. Tegul vyras jaučia, kad moteris nė neketina jo perdirbti pagal save, neketina mokyti, pamokslauti ir nurodinėti. Ir tada jųdviejų santykiams negresia joks pavojus“, – rašo filosofijos daktaras Danielis Neihartas savo knygoje „Dalykai, kuriuos jūs slepiate patys nuo savęs“.

7. Palikite jį kelioms savaitėms neįspėjusios

Gaila, bet tai daro labai mažai moterų, o visai be reikalo. Kai moteris būna labai prisirišusi prie vyro, visą laiką jam prie šono, pirmiausiai gali atrodyti kaip prielipa, be to, jis ims galvoti, kad be jo ta moteris daugiau niekam nereikalinga. Todėl jam labiau patiks daugiau laiko praleisti draugų kompanijoje. O jei moteris bent retsykiais pradings, „ nepalikusi pėdsako“‘, tai jau po kelių dienų vyras pradės ilgėtis. Be to, pradės nerimauti, o ką moteris veikia be jo ir tik dar labiau panorės būti kartu su ja.

8. Pasidalinkite savomis baimėmis

Daug vyrų laiko atstumą, nes galvoja, kad visos moterys tik ir svajoja, kaip nutempti juos į santuokos rūmus ir pagimdyti vaiką. Todėl pasitaikius progai labai gerai būtų priminti jam, kad nė nesiruošiate ar dar nesate pasirengusios surišti save šeiminiais įsipareigojimais ir atsakomybe. Tada jis nusiramins, nes pagalvos, kad turite svarbesnių reikalų gyvenime ir nemėginate prisirišti jį prie savęs amžiams.

9. Parodykite save naujai

Tai gali būti ne tik nežymūs išvaizdos pokyčiai, tarkim, nauja šukuosena ar aprangos stilius, bet ir viduje. Leiskite suprasti vyrui, kad esate įvairiapusė asmenybė, todėl turite ir daugiau teigiamų savybių, kokių jis dar nežino.

10. Gerbkite jo asmeninį gyvenimą

Jokiu būdu nesikėsinkite į jo asmeninę erdvę, kuri vyrui yra neatsiejama egzistencijos dalis. Ir tai įrodykite savo elgesiu. Nesiknaisiokite jo popieriuose arba užrašuose jam nematant. Tai tikrai neliks nepastebėta. Taip pat nežiūrėkite skersomis ir į jo mobilųjį telefoną, kai pradeda skambėti.

11. Pakelkite jo savivertę

Tikėtina, jis ir atrodo pasitikintis savimi arba geros nuomonės apie save, tačiau širdies gilumoje vyrai vis dėlto abejoja savo jėgomis. Patikėkite, vyrams būtina žinoti, kad juos vertina ir gerbia. „Jei būdamas šalia jūsų vyras jaučiasi laisvai, atsipalaidavęs, pasitiki savimi, vadinasi, jo savivertė sustiprėja ne tik savo, bet ir aplinkinių akyse. Todėl, suprantama, jį trauks prie tokios moters ir jis norės su ja bendrauti“, – rašo knygos autorius, daktaras Danielis Neihartas.

12. Suteikite jam džiaugsmo

Kai vyras prastos nuotaikos, įsitempęs, pamėginkite pralinksminti jį, juokaukite, papasakokite kokį nors pokštą. Žodžiu, visaip jį palaikykite, tik neleiskite užsisklęsti savyje ir paskęsti niūriose mintyse. Net ir tokiais momentais parodykite visa savo povyza, kad jums gerai su juo. Tada ir jis jausis gerai.

13. Suteikite galimybę didžiuotis jumis

Žinia, daug vyrų pasižymi logika, todėl jiems labiau sekasi ir tiksliuosiuose moksluose. Užtat moterys aplenkia vyrus visuomenės vakarėliuose, kur sugeba atkreipti kitų vyrų dėmesį savo patraukliomis manieromis, moka įdomiai bendrauti. Todėl reikėtų pasirūpinti savo įvaizdžiu, ypač jei atsidūrėte jo draugų kompanijoje. Tegul vyras didžiuojasi jumis.

14. Atkreipkite jo draugų dėmesį

Daugumai moterų tai nėra naujiena. Sunku paaiškinti, kaip tą reikėtų padaryti, nes tai labai individualu ir priklauso nuo konkrečios situacijos ir žmogaus. Tačiau, jei moteriai pavyktų atkreipti jo draugų dėmesį, išgirsti komplimentą, tai galite drąsiai galvoti, kad mylimas žmogus jūsų nebepaleis.

15. Žaiskite intelektualius žaidimus

Gal tai skamba juokingai ir kvailai, tačiau tai vyrus veikia pasąmonėje. Pamatęs jus sprendžiančią kryžiažodžius ar rebusą, jis ne tik supras, kad sugebate spęsti intelektualinio pobūdžio užduotis, bet ir nesąmoningai pagalvos, kad gerai būtų, jog jūsų genus paveldėtų vaikai.

16. Parodykite, ko jūs vertos

Kai vyras pamatys, kad turite pasisekimą tarp aplinkinių, ypač vyrų, jis dar tvirčiau įsikabins jūsų. Galima pamėginti išprovokuoti ir situaciją. Tarkim, kavinėje jums „nepažįstamas“ vyras panorės su jumis susipažinti, tačiau pastebėjęs šalia jūsų išrinktąjį, apsisuks ir nueis. Arba pakvieskite saviškį į kokį nors renginį, kur jūs būtumėte „žvaigždė“ ir iš
siskirtumėte iš aplinkinių. Tegul žino, ką jis gali prarasti!

17. Sukurkite komfortiškus santykius

Kai vyrui bus jauku ir gera greta jūsų, jis nebegalvos apie santykius ir prie ko jie gali privesti, negalvos apie blogas pasekmes, o tiesiog ims jai mėgautis.

18. Leiskite jam stebėti, kaip jūs puošiatės

Paprastai vyrams tai – uždrausta zona. Jie neįleidžiami į kambarį, kai moterys dažosi ar apsirengia. O imkite ir padarykite išimtį savo mylimam žmogui ir tai padarys jūsų santykius labiau intymiais ir artimais. Tačiau svarbu neperlenkti lazdos: jei jis gali stebėti, kaip dažote lūpas, tai jam visai nebūtina matyti jūsų veido išraiškos, kai pešiojate antakius.

19. Gaminkite kartu

Kuo dažniau jūs gaminsite kartu gardų valgį, tuo labiau tai asocijuosis su maloniais jausmais ir kai mėgausitės įsidėję jį į burną.

20. Pritarkite jam

Jei vyrui patinka koks nors daiktas, tai nepamirškite pritarti jam. Be to, jei jūsų namuose jis pamatys daug malonių jam daiktų, jis jausis kaip namie.

P.S. Štai tokių paprastų patarimų pakanka, kad vyrui nekiltų klausimas: ar verta su jumis tęsti santykius ir kuo jie baigsis? O jei atsirastų horizonte menama konkurentė, tikrai nereikėtų jos baimintis!

 

{alfa2}