Lietuvą garsins unikalus „Lietuvos kvapas“

Nuo šiol Lietuvą bus galima… užuosti. Po ilgų ieškojimų ir beveik du metus trukusių darbų, specialistai sukūrė ir oficialiai pristato unikalų Lietuvos kvapą, kuris anot šio projekto iniciatorių, simbolizuoja pačius geriausius lietuvių tautos bruožus bei nepakartojamą Lietuvos savitumą.

Žmogus pasaulį suvokia penkiais pojūčiais – rega, klausa, lytėjimu, skoniu, uosle. Tuo metu Valstybė identitetui išreikšti naudoja oficialius simbolius, kurie suvokiami tik trimis pojūčiais – regime nacionalines vėliavų spalvas, girdime giedamą valstybės himną, galime paliesti valstybės herbo reljefą.

Verta paminėti ir skonio indėlį į šalies vardo garsinimą – retas kuris supainios lietuviškus cepelinus su rusiškais koldūnais.

Tačiau iki šiol Lietuvos įvaizdžiui kurti visiškai neišnaudotas itin svarbus žmogaus pojūtis – uoslė, nors ji yra vienas pagrindinių emocijų variklių. „Lietuvos kvapo“ projekto vykdytojai įsitikinę, jog lietuviai pirmieji pasaulyje sukūrė pozityvų, emocingą ir originalų savo šalies simbolį ir turi unikalią galimybę apie tai garsiai paskelbti!

Šiais metais bus išleista tik 1000 vienetų išskirtinių, originalaus dizaino, rankomis pagamintų namų kvėpinimui skirtų „Lietuvos kvapo“ kvepalų. Grafinį ženklo, pakuotės ir buteliuko dizainą sukūrė bei pagamino žinomi Lietuvos dizaino meistrai Giedrius Laurušas ir Juozas Brundza. Kvepalus, pagal sudarytą kvapų charakteristiką, pagamino prancūzų kompanija „Galimard“– viena seniausių parfumerijos pasaulyje.

Taigi, Lietuvos kvapas jau yra – jį galima ne tik pauostyti, bet ir pasiimti su savimi į bet kurią pasaulio vietą, padovanoti draugui ar nustebinti svečią.

 

{alfa2}