Akcija „Sušildykim sielas“ laukia savanorių

Gruodžio 1 d., trečiadienį, 16.00 val. „SODROS“ salėje (Vasario 16-osios g. 4) iniciatyvinė grupė socialinei akcijai „Sušildykime sielas“ vykdyti organizuoja susitikimą su norinčiais tapti šios akcijos savanoriais.

Savanoriškas darbas – tai galimybė kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, panaudoti savo sugebėjimus ir patirtį, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, dalyvauti visuomenės gyvenime, keičiant jį pagal bendruomenės poreikius.

Savanorystė suteikia džiaugsmo ne tik pagalbos prašantiems žmonėms. Tyrimai rodo, kad geranoriški poelgiai atsiperka su kaupu – savanoriai gyvena laimingesnį, prasmingesnį gyvenimą ir yra tiek dvasiškai, tiek fiziškai sveikesni.

 

Akcijos  „Sušildykime sielas“ organizatoriai kviečia Mažeikių rajono gyventojus prisidėti prie akcijos, atrasti savanoriškos veiklos džiaugsmą.
Mažeikių rajono bendruomenė laukia Jūsų!

 

2009 metais susibūrusi iniciatyvinė grupė socialinei akcijai „Sušildykim sielas“ vykdyti telkia įvairių Mažeikių rajono verslo, valstybinių, nevyriausybinių organizacijų atstovus. Iniciatyvinės grupės tikslas – burti Mažeikių rajono gyventojus į nuoširdumu ir supratimu sutelktą bendruomenę, išstumti susvetimėjimą, abejingumą kito žmogaus negandai, pakeisti visa tai atjauta, jautrumu, noru padėti.

 

Virginija Steponavičienė
Akcijos „Sušildykim sielas“ iniciatyvinė grupė
Tel.: 8 443 9 82 16
Tel.: 8 655 49090
v.steponaviciene@mazeikiai.lt

 

{parasas}