2010 m. Lapkričio 25 d. Ketvirtadienis

328 metų diena, 47 metų savaitė.

Saulė teka 08:05, leidžiasi 16:05. Dienos ilgumas 08:00. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo 1 iki +1, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -4 iki -6, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Verčiau pirma galvoti, paskui veikti, negu atvirkščiai. (Demokritas)

Sveikiname – Kotrynas, Santautus, Germiles.

Šiandien: Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Šiandien galite daug ką išsiaiškinti, aptarti su savo meilės objektu arba verslo partneriu, klientu. Tai turėtų išeiti į naudą visomis prasmėmis. Vakare noriai su visais bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus.

Tauras –
Seksis tvarkyti komercinius, leidybinius, reklamos reikalus, prekiauti. Traukte trauks meilės malonumai arba noriai aptarinėsite aplinkinių nuotykius ir jausmus. Laidysite žaismingus juokelius. Vakare nusimato gurmaniška vakarienė.

Dvyniai –
Net rimtai dirbdamas neatsiribokite nuo šeimyninių problemų, nebūkite abejingas artimiesiems, nes kažkam iš jų reikia jūsų palaikymo. Jei turite svajonę, meilės viziją ar norą nudžiuginti kitus, šis vakaras gali pateisinti lūkesčius.

Vėžys –
Pasižymėsite geru skoniu ir puikiu humoro jausmu. Smagių akimirkų suteiks mylimas žmogus arba vaikai. Gali pasisekti žaidime, konkurse. Vakare kils ūpas tvarkyti, dailinti namus, lepinti artimuosius bei naminius gyvūnus.

Liūtas –
Jei laukiate naujienų, susijusių su įsidarbinimu, sveikatos patikrinimu, turbūt sužinosite rezultatus. Jie neturėtų nuvilti. O gal bandysite keisti įvaizdį. Tai pasiteisins. Vakare patirsite itin didelį priešingos lyties dėmesį.

Mergelė –
Šiandien džiaugsitės populiarumu, svarbių asmenų palaikymu. Būsite nusiteikęs užmegzti romantišką ryšį, pirkti gražius daiktus, išlaidauti dėl įspūdžio efekto. Arba tokios iniciatyvos sulauksite iš neabejingo žmogaus, gerbėjo.

Svarstyklės –
Tikėtinas susižavėjimas, polinkis į seksualinius nuotykius, malonumus. Beveik neabejotina, kad neatsisakysite progos leistis į meilės ar verslo avantiūrą. Panašu, kad vakare su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais svarbiais įspūdžiais.

Skorpionas –
Panašu, kad ne be reikalo kuriate ateities planus, svajojate apie kelionę, laimėjimus. Jūsų fantastiškos viltys iš dalies gali išsipildyti. Svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis bei senos ir naujos pažintys.

Šaulys –
Imkitės reikalų, susijusių su darbu, verslu. Draugiškas elgesys, konkretumas tariantis verslo ar nekilnojamojo turto klausimais duos teigiamų rezultatų. Nauji projektai teikia gerų vilčių. Vakaras žada šaunų renginį arba aistringą pasimatymą.

Ožiaragis –
Stiprių emocijų suteiks jums neabejingas žmogus, netikėtai gauta žinia. Galimas vertingas patarimas. Panašu, kad svarbų reikalą jums padės sutvarkyti kažkas iš draugų, pažįstamų. Vakare galimas slaptas meilės nuotykis, romantiška intriga.

Vandenis –
Puiki nuojauta neapvils kūrybiniuose reikaluose, jei teks ką nors suprojektuoti, įvertinti ar pasirinkti. Tačiau kitose srityse prasčiau orientuositės. Pasistenkite diplomatiškai, lanksčiai bendrauti. Vakaras žada meilės jausmų antplūdį.

Žuvys –
Šiandien jus labiausiai trauks kūrybinio pobūdžio užsiėmimai bei įvairios pramogos su draugais, bendraminčiais. Gali keistis kai kurie planai, susiję su darbu, numatytu renginiu ar pirkiniu. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}