„Mažeikiai“ paskutinėmis sekundėmis nusileido „Pieno žvaigždėms“

Mažeikių „Mažeikiai“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) paskutinėmis sekundėmis patyrė dar vieną nesėkmę. Mažeikiškiai rezultatu 83:85 (19:25, 20:25, 24:20, 20:15) nusileido lygos lyderiams Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams. Pergalingą metimą likus žaisti 3 sekundes šeimininkams pataikė legionierius iš JAV Darrickas Leonardas.

„Mažeikiai“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir įsiveržė į priekį. Didžiąją kėlinio dalį pirmavę svečiai persvaros išlaikyti nesugebėjo ir patyrė penktąją nesėkmė šiame sezone.

„Pieno žvaigždžių“ ekipa šiame susitikime ypač taikliai atakavo iš visų distancijų: iš dvitaškio zonos šeimininkai atakavo 66 proc. taiklumu, iš tritaškio 41 proc.

Šiose rungtynėse sėkmingai „Mažeikių“ gretose debiutavo Vilius Gabšys,kuiris pelnė 12 taškų (0/3 dvitaškiai, 4/7 tritašiai) ir atkovojęs 4 kamuolius.

„Pieno žvaigždės“: V.Stanevičius (5 atk. kam.) 18, N.Varnelis 16, M.Mundandis (8 atk. kam., 4 rez. perd.) 15, R.Trakimas (6 atk. kam.) 10, D.Leonardas (8 atk. kam., 5rez. perd., 6 kld.) – 8.

„Mažeikiai“: M.Norkus 21, M.Šidlauskas 16, B.Harrisonas (5 atk. kam., 9 rez. perd.) 15, V.Gabšys 12, I.Grikšas 8, D.Vaitelis 5, M.Šumskis 4, V.Kazlauskas 2, A.Vaškys (-2 naud. bal.) taškų nepelnė.