Futbolas: mažėja galimybių kovoti dėl 8 vietos A lygoje

FK „Mažeikiai“ ekipa sekmadienį priėmė svečius iš Kauno, dar nė vieno laimėjimo šių metų A lygoje nepatyrusius „Atleto“ futbolininkus. Svečiai iš Mažeikių išvyko ne tuščiomis, o su vienu tašku. Lygiosiomis 1:1 sužaidusi su „Atleto“ ekipa mažeikiškiai susikomplikavo savo galimybes kovoti dėl 8 vietos A lygoje.

 

Lygiosiomis su Gargždų „Banga“ sužaidę „Klaipėdos“ futbolininkai išlaikė 3 taškų persvarą turnyrinėje lentelėje, todėl tik pergalė prieš „Bangos“ ar „Tauro“ komandas padėtų sugrįžti „Mažeikiams“ į 8 turnyrinės lentelės vietą.

 

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Mažeikių“ futbolininkai pirmą kartą pasižymėjo tik pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 39 min. įvartį į savo sąskaitą įsirašė G. Podelis. Antro kėlinio pradžia irgi nieko blogo nežadėjo. 50 min už antrą geltoną kortelę išvarytas V. Petkevičius suteikė mūsų komandai kiekybinę persvarą. Gaila, kad jos išnaudoti nepavyko – jau po 5 min. J. Juozaitis („Atletas“) rezultatą išlygino.

 

Mažeikiai (Mažeikiai) – Atletas (Kaunas) 1:1 (1:0);
teisėjas: A. Kancleris (Klaipėda), 400 žiūrovų;
įvarčiai: 39 min. G. Podelis („Mažeikiai”); 55 min. J. Juozaitis („Atletas”);
įspėjimai: 33 min. M. Šluta, 47 min. T. Kizevičius, 81 min. S. Junior, 86 min. D. Remeza („Mažeikiai”); 4 min. J. Juozaitis, 31 min. V. Petkevičius, 39 min. A. Bražinskas („Atletas”);
pašalinimai: 50 min. V.P etkevičius (už 2-ą geltoną) („Atletas”).

 

fkmazeikiai.lt

 

{parasas}