Mažeikių futbolininkų pralaimėjimas Pakruojyje

Vakar, sekmadienį, vykusiose A lygos rungtynėse „Mažeikių“ ekipa ir vėl buvo priversta pripažinti Pakruojo ekipos pranašumą, šįkart rezultatu 2:0. Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo mūsų futbolininkai, jie dominavo ir aikštės centre ir prie šeimininkų vartų.

Vienas po kito keliami kampiniai ir dažni smūgiai „Kruojos“ vartų link, vis tikrino „Kruojos“ vartininko Giedriaus Kvedaro budrumą.

Tačiau jau 15 min. „Kruojos“ ekipa siunčia kamuolį į mūsų vartus, čia mus gelbėja tik šoninis teisėjas švilpdamas nuošalę.„Mažeikių“ ekipa nepasimetė ir toliau aktyviu ir kovingu žaidimu džiugino kelis ten nuvykusius mūsų sirgalius.

„Kruojos“ ekipą vis gelbėdavo puikus vartininko žaidimas, nuo vienos atakos šeimininkus apsaugojo ir vartų virpstas. Deja, bet mūsų ekipai pirmame kėlinyje pasižymėti nepavyko, jis baigėsi taikiai, rezultatu 0:0

Antras rungtynių kėlinys jau priklausė šeimininkams, nuo jo pradžios prabėgus 15 minučių, pasižymėjo Tautvydas Švelna, išvedęs Pakruojo ekipą į priekį.

Siekdami išlyginti rezultatą Mažeikių futbolininkai užgulė, „Kruojos“ vartus, tačiau mūsų ekipai pasižymėti vėlgi nepavyko, o šeimininkai, 85 minutę, rezultatą padvigubino, įvartį pelnė E. Valiulis. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

Tuo tarpu pagrindiniai mūsų ekipos konkurentai, Klaipėdos „Klaipėda“ ekipa, svečiuose po labai įtemptos ir atkaklios kovos palaužė absoliučius turnyro autsaiderius Kauno „Atleto“ ekipą ir turnyrinėje lentelėje aplenkė mūsų ekipą. 65 min. rezultatu 2:1 pirmavę kauniečiai, per 11 minučių į savo vartus praleido 2 įvarčius ir  padovanojo Klaipėdos ekipai pergalę.

Primename, kad kitą sekmadienį mūsų ekipa namuose priima „Atleto“ futbolininkus, pergalė šiose rungtynėse padėtu mums susigrąžinti 8 vietą, tad lauksime didelio jūsų palaikymo.