Martynas Malakauskas: turiu gražų kūną, todėl jį ir rodau

Prieš porą savaičių prie TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ prisijungę Eglė Straleckaitė ir Martynas Malakauskas iš karto sulaukė milžiniško žiūrovų palaikymo, o iš vertinimo komisijos gavo balų maksimumą.

Aistringą rumbą sušokusi pora pasirodymą baigė M. Malakausko marškinėlių nuplėšimu. Dėl to vaikinas net gavo „berniuko-seksiuko“ pravardę.

Vasarą vykusiame projekte „Aistrų pakrantė“ sužibėjusi pora žiūrovams žada dovanoti dar daugiau aistringų pasirodymų ir tikisi, kad pavyks pasiekti šokių projekto finalą.

Prie „Šok su manimi“ porų projekto viduryje prisijungęs M. Malakauskas sako, kad į projektą atėjo todėl, kad išmėgintų save, išmoktų naujovių, įvairių šokių.

 

„Populiarumas tikrai nėra mano tikslas, tačiau nemanau, kad jis yra blogai. Žinoma, populiarumas iš karto reikalauja milžiniškos atsakomybės, pasitempimo ir dar didesnių pastangų“, – atviravo naujai „iškeptas“ šokėjas.

Pasak vaikino, tarp jo ir Eglės gerbėjų yra žmonių, kurie porą ir baisiai kritikuoja, ir labai palaiko.

 

Anksčiau su populiarumu nesusidūręs jaunuolis tikina, kad kritiką jis priima, nes yra stiprus ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, todėl kritika nėra mirtinas dalykas.

 

Spalio 16 dieną ant parketo paskutinė pasirodžiusi M. Malakausko ir E. Straleckaitės pora, pasak vaikino, labai jaudinosi, nes reikėjo laukti visą laidą, o ir toks pasirodymas vaikinui buvęs pirmasis.

 

„Jaudulys buvo milžiniškas, o tai labai tampė nervus, tačiau manau, kad tai natūralu. Peržvelgėme laidos įrašą ir, pasak kitų porų, mūsų šokis pavyko, tikrai derėjome vienas prie kito“, – praėjusio šeštadienio pasirodymu džiaugėsi M. Malakauskas.

 

Dar prieš išeidama ant parketo pora sulaukė milžiniško televizijos žiūrovų vertinimo: „Tai mus labai maloniai nustebino, kad dar neužlipę ant parketo mes gavome pakankamai daug balsų lyginant su kitomis, ilgiau projekte esančiomis poromis.“

 

Pasak vaikino, jis nežino, kodėl taip įvyko, tačiau įtaria, kad porą itin palaiko jų gerbėjai.

 

Drąsus žingsnis – vėl apsinuoginti

 

Ant parketo aistringą rumbą tąkart sušokusi pora pasirodymą baigė M. Malakausko marškinėlių nuplėšimu, o tai publika sutiko audringais plojimais ir šūksniais.

 

„Pirmas pasirodymas tikrai buvo geras, tačiau manau, kad kaip pirmam kartui pasielgiau per drąsiai. Žinoma, šokis yra toks dalykas, kur emocijos viršija viską, todėl kartais nesuvoki, ką darai pasirodymo metu“, – mąstė M. Malakauskas.

 

Pasak M. Malakausko, praėjusioje laidoje idėja su marškinėliais buvo šiek tiek kitokia – po marškinėliais dar turėjo būti baltos spalvos berankoviai marškinėliai, tačiau dizainerė jį įtikino, kad nuogas kūnas – gražu.

 

„Eglė prieštaravo, kad rodysiu nuogą krūtinę, tačiau aš ją vis tiek parodžiau, o tai mums, manau, garantavo aukščiausius komisijos balus“, – džiaugėsi M. Malakauskas.

 

Pora tik šokiuose

 

„Aistrų pakrantėje“ susipažinę M. Malakauskas ir E. Straleckaitė, pasak vaikino, pora tik šokių aikštelėje.

 

„Mes tik šokių partneriai, nes aš turiu merginą, kurią myliu ir gerbiu“, – naujienų portalui Alfa.lt prisipažino jaunuolis.

 

Prie projekto prieš porą savaičių prisijungusi pora treniruotis pradėjo likus kelioms savaitėms iki pirmojo pasirodymo.

 

M. Malakausko teigimu, jo ir partnerės Eglės požiūriai, kuriant šokį, visada sutampa, kas palengvina pasirodymo kūrimą ir darbą paverčia smagia pramoga: „Mes viską rengiame patys. Mums nereikia choreografo, o tai, matyt, ir yra mūsų pasirodymų sėkmės paslaptis. Eglė puiki choreografė. Ji mintį pradeda, o aš baigiu, ir mes jau turime puikų pasirodymą.“

 

Klaipėdos universiteto krepšinio komandos palaikymo šokėjų komandoje šokantis M. Malakauskas prisipažįsta, kad pramoginių šokių niekada nėra šokęs.

 

Nemėgsta vakarėlių

 

„Manau, kad taip mane pakrikštijo patys žurnalistai“, – tikslaus atsakymo į klausimą, kaip vertina savo naują „berniuko-seksiuko“ krikšto vardą, nerado M. Malakauskas.

 

Vaikinas prisipažįsta daugiau niekada neisiantis į vakarėlius po šokių, nes jam „Šok su manimi“ projektas yra ne pramoga, o savęs tobulinimas, kažko daugiau pasiekimas.

 

Pasaulio fitneso varžyboms besiruošiantis vaikinas teigia, kad vakarėliai – ne jo arkliukas. M. Malakauskas mieliau renkasi sporto salę, kur, kaip pats sako, gyvena jau trejus metus.

 

„Manau, ne kiekvienas turi tokį kūną, kaip aš. Nemanau, kad mano atviras kūnas yra blogai. Prie jo dirbau trejus metus ir toliau tobulinuosi“, – mąstė M. Malakauskas, Klaipėdos universitete studijuojantis kūno kultūros specialybę.

 

Pokalbio pabaigoje vaikinas prisipažino, kad į sporto salę užsuka kasdien, nes fitnesas jam – gyvenimo tikslas, o pasaulio fitneso varžybose vaikinas nori pelnyti pasaulio čempiono titulą.

 

{alfa2}

 

{parasas}