Futbolas: „Mažeikiai“ namuose nusileido „Taurui“

Draugiškas rungtynes Mažeikiuose, kiek sėkmingiau pradėjo „Tauro“ futbolininkai.  Tačiau pirmas tikrą progą pasižymėti susikūrė „Mažeikių“ komandos gynėjas R. Gladilins, pavojingas jo smūgis siunčiamas į kampinį.

Tačiau jau 29 minutę prasiveržęs pro mūsų gynėjus, pasižymi tauragiškių komandos legionierius iš Baltarusijos – S. Irkha(0:1).

 

Jau po vienuolikos minučių (40min.), tas pats S. Irkha, galingu baudos smūgiu siunčią kamuolį į patį vartų kampą (0:2) Iki pirmo kėlinio pabaigos rezultatas nesikeičia 0:2.

Nepraėjus, nė 10 minučių po antro kėlinio pradžios (43 min.), po šiurkščios „Tauro“ vartininko klaidos, T. Kizevičius lieka vienas prieš tuščius vartus ir silpnu smūgiu švelnina rezultatą (1:2). Tačiau jau 63 minutę, po baudos smūgio likęs vienas  prieš vartininką, S. Irkha pelno jau trečią savo ir „Tauro“ komandos įvartį šiose rungtynėse (1:3).

 

70 min. pavojingas mūsų komandos kapitono A. Bulošo smūgis skrieja tiesiai į vartininko rankas. Iš karto po šios mažeikiškių atakos, „Tauro“ ekipa išbando „Mažeikių“ vartų konstrukcijos tvirtumą. O 90 minutę, K. Jasaitis savo įvarčiu deda tašką šiose rungtynėse (1:4).

 

Tiesa iš karto po šio smūgio A. Bulošas dar turėjo puikią progą rezultatą sušvelninti, greitos atakos metu, atitrūkęs nuo paskutinio gynėjo laisvas smūgiuoja į „Tauro“ vartus, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekia. Rungtynės taip ir baigiasi įtikinama  „Tauro“ ekipos pergale rezultatu 1:4 ir S. Irkhos  „Hat-trick‘u“ (trys įvarčiai per vienerias rungtynes).

 

fkmazeikiai.lt informacija.

 

{parasas}