Draugiškos futbolo rungtynės Mažeikiuose

Po dviejų draugiškų rungtynių Latvijoje, FK „Mažeikiai“ ekipa sužais ir vienerias rungtynes Mažeikiuose, kur susikaus su varžovais iš A lygos, Tauragės „Tauro“ ekipa.

Spalio 16 dieną, 12 valandą, Mažeikių sporto centro stadione, mūsų ekipa susitiks su praėjusių metų A lygos penktos  vietos laimėtojais FK Tauragės  „Tauras“ ekipa. Šioje ekipoje iki sezono vidurio rungtyniavo mūsų komandos vartininkas Martynas Matuzas.

 

Šiais metais Tauragės miesto komanda A lygoje užima 4 vietą, net 9 taškais lenkdami 5 vietoje esančius „Šiaulių“ futbolininkus . Su Tauragės „Tauro“ komanda šiemet ginklus surėmėme du kartus. Tauragėje iškovojome tašką, sužaidę lygiosiomis 0:0, Mažeikiuose buvome priversti pripažinti varžovų pranašumą 1:3.

Tarpusavio susitikimai:

Pirmosios rungtynės su „Tauro“ ekipa vyko  Tauragėje, kur smarkiai traumų išretinta mūsų ekipa sugebėjo iškovoti tašką, sužaidę rezultatu 0:0. Į šias rungtynes, „Mažeikių“ ekipa vežėsi tik 13 žaidėjų, 12 iš jų pasirodė aikštelėje, vienintelis mūsų ekipos žaidėjas negavęs progos išbėgti į aikštelę – antrasis vartininkas, M. Vitkovskis. Tačiau šis dublerių ir pagrindinės komandos junginys, daugiausia gero gynybinio futbolo dėka sugebėjo atimti tašką iš favoritais laikytų „Tauro“ futbolininkų.

Antrosios rungtynės vykusios  Mažeikių sporto centro stadione mūsų ekipai baigėsi ne taip gerai, varžovams nusileista rezultatu 1:3. Antrame kėlinyje, 48 min. T. Kizevičius įsimušė į savo vartus, o jau po penkių minučių N. Mačiulis rezultatą padvigubino, Tauragės ekipa sugebėjo išlaikyti persvarą ir nesunkiai laimėti. Tiesa komandos dar spėjo pasižymėti per pridėtą laiką, 90+1 min. L. Belskis, didina „Tauro“ persvarą iki 0:3, bet čia pat(90+3 min.) N. Kumža pelno garbės įvartį. Rungtynės taip ir baigiasi, rezultatu 1:3 „Tauro“ ekipos naudai.

Šaltinis www.fkmazeikiai.lt

 

{parasas}