„Pegaso“ knygyne Mažeikiuose vyks socialinė saugaus eismo akcija „Saugus kelias į mokyklą“

Rugsėjo 28 d. 13 val. „Pegaso“ knygynas Mažeikiuose ( Senkelio g. 14A, PC Eifelis  ) ir „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ kviečia visus dalyvauti socialinėje saugaus eismo akcijoje „Saugus kelias į mokyklą“, per kurią visiems į knygyną užsukusiems lankytojams bus primintos saugaus eismo taisyklės – mokinama, kaip prisisegti atšvaitą, supažindinama, kaip reikia teisingai elgtis gatvėje, ir kviečiama visus kelyje elgtis atsakingai.

 

 „Kasmet prasidedant mokslo metams policijos pareigūnai skiria daugiau dėmesio saugiam eismui –  mokiniai skatinami prisiminti saugaus eismo taisykles, o visų vairuotojų prašoma būti atidesnių.

 

Šiais metais knygynų tinklas „Pegasas“ taip pat neliko abejingas ir nusprendė prisidėti prie akcijos, kuri, tikimės, sutelks visuomenės pastangas spręsti vaikų, einančių į mokyklą ir grįžtančių į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumo problemas“, – sakė  knygynų tinklo „Pegasas“ rinkodaros vadovė Lina Konovalovė.

,,Mes visi esame eismo dalyviai, visi dalyvaujame eisme, todėl saugumas keliuose priklauso nuo mūsų pačių. Savo saugumu turime rūpintis kiekvienas: segėti atšvaitus, važiuojant automobiliu prisisegti saugos diržą, neviršyti greičio – tai turėtų būti savaime suprantama ir įprasta, o kultūringas elgesys, pagarba vienas kitam kelyje turėtų tapti ne išimtimi, o norma.

 

Manome, kad kiekviena akcija, kiekvienas renginys, atkreipiantis dėmesį į saugų eismą, yra naudingi“, – kalbėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Eismo saugumo skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Nemanytė.

Akcijos „Saugus kelias į mokyklą“ tikslas – visiems priminti saugaus eismo taisykles. Akcijos metu į knygyną užsukę lankytojai galės sužinoti, kodėl reikalingi atšvaitai, kaip juos nešioti, kur prisisegti, bus primintos saugaus eismo taisyklės ir mokoma, kaip teisingai elgtis gatvėje.

 

{pegasas2}