2010 m. Rugsėjo 15 d. Trečiadienis

258 metų diena, 37 metų savaitė.

Saulė teka 06:49, leidžiasi 19:39. Dienos ilgumas 12:50. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo +12 iki +14, debesuota, lietus. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +7 iki +9, giedra, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Nuo valgymo nebūsi bagotas, tik pilvotas. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Eugenijas, Rolandus, Vismantus, Rimgailes, Nikodemus.

Šiandien – Tarptautinė demokratijos diena. 

Dienos horoskopas:

Avinas – tylos, poilsio, meditacijos metas. Netinka spręsti problemų ar tvarkyti reikalų: pasijusite nepakenčiamai. Mažiau tikėkitės iš mylimo asmens ar sutuoktinio.

Jautis –
mokėkite nereaguoti, tvardykitės, dažniau patylėkite. Tai nepalankus metas, nieko neįmanoma nuspėti: viskas gali keistis nenumatyta linkme. Nerizikuokite, ypač atsargūs būkite su pinigais. Beje, draugais ypatingai nepasitikėkite.

Dvyniai – situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų, todėl neleiskite būti suklaidinti, nesivelkite į naujus romantiškus nuotykius. Nešykštėkite antrajai pusei nei dėmesio, nei dovanų.

Vėžys – kol patys nesugadinsite, viskas klostysis neblogai. Svarbu atsižvelgti į sutuoktinio, aplinkinių nuomonę ir poreikius.

Liūtas –
slegiantis metas: daug kas gali nepatikti. Gresia nenumatytos išlaidos, nesutarimai su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu. Būkite mielesni su artimaisiais, ypač sutuoktiniu.

Mergelė – daug nenorėkite, nesiblaškykite, ypač tvarkydami finansinius reikalus. Neskubėkite prie vairo: bus didesnė autoavarijų tikimybė.

Svarstyklės – savo užduotis atlikite itin atidžiai, nes galite sulaukti priekabių, kritikos. Netinkamas laikas aiškintis darbo santykius ar reikalauti atlyginimo padidinimo. Pasaugokite sveikatą.

Skorpionas – konkurentai, priešai gali imti spausti, pasistenkite į tai nereaguoti. Kad ir kas nutiktų, likite taikūs, siekite kompromiso. Nesugadinkite artimiesiems nuotaikos tuščiais ginčais. Visiškai netinka aiškintis meilės santykių, tai gali išskirti.

Šaulys – nesivelkite į avantiūras. Nemenka nuostolių tikimybė. Beje, šiandien svarbiausia pareiga šeimai, todėl taikykitės su artimaisiais, pasistenkite įvykdyti pažadus.

Ožiaragis –
mažiau patarinėkite, mažiau vilkitės: šios dienos pasiūlymai nors ir žavūs, bet apgaulingi. Nurimkite, svarbu neįsivelti į ginčus, konfliktus su artimaisiais. Nepamirškite prisipažinti meilės sutuoktiniui.

Vandenis – fatališkų nesėkmių laikas, tad vargu ar reikia tikėtis sėkmės. Bent jau išsaugokite tai, ką turite. Būkite atsargesni dirbdami, keliaudami.

Žuvys –
mažiau jaudinkitės, blogiausią laiką atlaikėte. Dabar tik laikini sunkumai. Saugokite gerus santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu, nesipykite, priešingu atveju jūsų ryšys gali nutrūkti.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}