2010 m. Rugsėjo 05 d. Sekmadienis

248 metų diena, 35 metų savaitė.  

Saulė teka 06:30, leidžiasi 20:05. Dienos ilgumas 13:35. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +12 iki +14, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 0-2 m/s.

Dienos mintis – Kas visus vagimis laiko, tas patsai vagia. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Laurynus, Erdenius, Dingailes, Justinas, Stanislavas, Stases.

Dienos horoskopas:

Avinas – tiktų spręsti įsisenėjusias buities problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan. Galite gauti žinią iš užsienio.

Jautis – tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Užmegztos pažintys, išgirstos mintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Galimas konfidencialus susitarimas.

Dvyniai – nusimato abipusiai naudingos rinkodaros perspektyvos, įtakingų asmenų palaikymas. Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, karjera, arba pakvietimą į kokį visuomeninį renginį, pristatymą ar pan.

Vėžys – šiandien galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Šie susitikimai, pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus, požiūrius. Galimas slaptas meilės pasimatymas.

Liūtas – šiandieną neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Gali atsirasti geradarys, nusiteikęs padėti jums išsikapstyti iš keblios padėties. Pasidomėkite, kokie slapti motyvai jį tam skatina

Mergelė – šiandien daug emocijų patirsite iš bendravimo su artimaisiais. Suprasite, kad jiems reikalingas jūsų padrąsinantis žodis ar materialinė parama. Galite gauti apčiuopiamos naudos iš komercinių operacijų ar kažkokių sandorių.

Svarstyklės – šiandien sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus. Pravartu užsiimti su komercija, informacija, mokymais susijusiais darbais. Miklus, kūrybingas bus jūsų liežuvis, tad tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis.

Skorpionas – neblogai seksis, jei mėginsite užbaigti pradėtus darbus. Gali būti, kad sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Tikėkitės susitikimų, ir ne tik rimtų, dalykinių, bet ir smagesnių, žadančių nuotykius.

Šaulys – tikriausiai išleisite pinigų, pirkdamas daiktus, kurie palengvina darbą, suteikia daugiau komforto. Tačiau gali būti, kad galvosite tik apie pramogas ir malonumus. Daugiau laiko praleiskite su artimaisiais ir vaikais.

Ožiaragis – šiandieną jums labai rūpės meilė, seksas, sukunkuliuos aistros. Atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis. Be to, laukia įkvėpimas ir sėkmė kūrybinėje sferoje. Jei tik turėsite laiko, tiktų daugiau pasportuoti, pajudėti.

Vandenis – negalėsite nustygti vietoje dėl energijos antplūdžio, arba jus stimuliuos energingi kolegos. Galite atrasti tai, ko seniai ieškojote. Tęskite nebaigtus dalykus, kuriuos reikia užbaigti, aiškinkitės įstrigusius santykius, rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata.

Žuvys – galimos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, bet vers nerimauti dėl kitų žmonių. Įmanomos derybos, susitarimai su verslininkais, flirtas su įdomiu asmeniu. Galite pamėginti patraukti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}