Knygynas „Pegasas“ pristato Deeanne Gist knygą „Nuotaka ne savo noru“

Šįkart siūlome susipažinti su Deeanne Gist kūryba ir perskaityti jos knygą intriguojančiu pavadinimu „Nuotaka ne savo noru“.

„Jeigu jums patinka pasakojimai apie meilę ir tikėjimą bei istorinės detalės, „Nuotaka ne savo noru” jus sužavės.”
„(…) įvykiai sparčiai veja vienas kitą. Įdomus požiūris į gyvenimą septyniolikto amžiaus viduryje. Originalus knygos siužetas prikaustys jūsų dėmesį ir neleis nuobodžiauti“. Bookloons
 

 

XVII-ojo amžiaus vidurys, Virdžinijos kolonija. Žinia apie laivą, atplaukiantį iš Anglijos, visuomet yra gera naujiena kolonijos vyrams, nes tai reiškia, kad jiems bus atgabenta vadinamųjų tabako nuotakų – į žmonas tinkančių moterų, ieškančių geresnio gyvenimo Amerikoje. Šias moteris jie galės gauti mainais į laukuose užauginto tabako statines, tačiau Dru O‘Konoro nejaudina žinios apie laivus, pilnus nuotakų. 

 

Jam vis dar skauda širdį dėl prarastos mylimosios. Dru tereikia tarnaitės, kuri prižiūrėtų jo namus ir rūpintųsi mažąja sesute. To jis ir tikisi iš jam atitekusios raudonplaukės Konstancijos. Bet užsispyrusi, protinga, labai dorovinga ir stulbinamai patraukli Konstancija nieko neišmano apie namų ruošą.

 

Ji tvirtina esanti ledi Konstancija Morou, grafaitė, prieš savo valią atgabenta į Ameriką, ir dega vieninteliu noru – kuo greičiau grįžti į Angliją…Tačiau labai greit abu įsitikina iš šios priverstinės santuokos gavę kai ką daugiau, nei tikėjosi…

 

Rubriką pristato knygynas „Pegasas“.

{parasas}