2010 m. Rugpjūčio 24 d. Antradienis

236 metų diena, 34 metų savaitė.  

Saulė teka 06:08, leidžiasi 20:34. Dienos ilgumas 14:26. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +20 iki +22, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 7-9 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +13 iki +15, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 4-6 m/s.

Dienos mintis – Neužmiršk daryti to, kas neįmanoma, kad pasiektum tai, kas įmanoma. (I. TURGENEVAS) 

Sveikiname – Baltramiejus, Michalinas, Viešvilus, Rasuoles, Alicijas, Baltrus, Mykoles.

Šiandien – Gandrų išskridimo diena. 

Dienos horoskopas:

Avinas – turėsite galimybių išsiaiškinti rūpinčius klausimus, pabendravę su giminaičiais ar draugais. Galbūt iš jų sulauksite kažko, ko ilgą laiką tikėjotės. Tikėtina, kad jums bus suteikta naudinga paslauga, pavyks dėl ko nors suderėti.

Jautis – diena turėtų būti nebloga. Tačiau ryte ramybę trikdys ir optimizmą mažins smulkios problemos, finansiniai rūpesčiai. Popiet seksis sklandžiai bendrauti, flirtuoti, reklamuotis, reikštis kūrybiškai. Galimas viliojamas pasiūlymas, gera žinia.

Dvyniai – trokšite ypatingų jausmų, romantikos. Tam tikra prasme gali išsispręsti meilės ir finansiniai nesklandumai. Galbūt gausite pakvietimą į pobūvį, šou renginį. Galbūt kils pagunda keisti gyvenamąją vietą, keisti buities sąlygas.

Vėžys – stengsitės konstruktyviai veikti visose srityse. Ir iš tiesų nemažai nuveiksite, jeigu nesušlubuos sveikata. Galimas dalykinis pasiūlymas arba kalbėsite apie numatomas reformas. Galimas romantiškas apsvaigimas, naujos meilės iliuzijos.

Liūtas – galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tuomet laukia pavydo scena, santykių aiškinimasis. Kita vertus, neblogai seksis, jei mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena interesų derinimui.

Mergelė – galite daug nuveikti, jei nesiblaškysite, veiksite žinodamas, ko norite. Palanku ieškoti rėmėjų, kreditavimo galimybių. Derėtų vengti abejotinų išlaidų. Pasistenkite nenukentėti dėl savo naivumo.

Svarstyklės – tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Išgirsite raginimų diegti naujoves, pasitempti profesinėje ar mokslo srityje, atkreipti dėmesį į konkurentų pasiekimus, metodus. Galbūt atsiras galimybė vykti į užsienį.

Skorpionas – ramybės neduos profesiniai rūpesčiai, daugybė neatliktų darbų. Nesunkiai seksis užmegzti pažintis, sudaryti sutartis, susitarti su kolegomis bei vadovais. Vakaras žada susitikimus su draugais, kolektyvinius renginius.

Šaulys – reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti, teisingai vertinti kitus. Jei norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne savimi. Venkite triukšmingų renginių, kompanijų.

Ožiaragis – šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos kolegos, draugai ir pažįstami. Jūs pats galite būti šiek tiek išsiblaškęs, nesveikuojantis ar sunerimęs dėl išvaizdos, sveikatos problemų. Erzins reikalavimai paskubėti vykdyti įsipareigojimus.

Vandenis – galimi susitarimai, sandoriai su kitokio mąstymo žmonėmis. Tai leis jums kai ko išmokti, praplėsti akiratį arba patirti žavios romantikos. Galbūt turėsite progų pademonstruoti savo meninį skonį, ypatingą įžvalgą.

Žuvys – ieškosite galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto, arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Jums netrūks pasitikėjimo rytdienos perspektyvomis, taip pat aplinkinių paramos. Turbūt kai kas išsispręs jūsų naudai.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}