Kaip vaiką paruošti mokyklai lengviau ir pigiau?

Kasmetinis mokyklinių prekių pirkimas į mokyklą besiruošiančiam vaikui pareikalauja nemažai laiko bei išlaidų. Patariame, ką reikia daryti, kad pasirengimas mokyklai būtų lengvesnis ir kainuotų pigiau. Pagrindinės klaidos, kurias daro tėvai, ruošdami savo vaikus į mokyklą ir patarimas, kaip jų išvengti.

Neapgalvotas pirkimas.  Pirkite apgalvotai ir iš anksto numatę, ko reikia. Namuose susidarykite būtiniausių prekių sąrašą, ir turėkite jį eidami pirkti. Ruošiant į mokyklą pirmoką, prekių sąrašą geriausia būtų derinti su būsimu mokytoju.
        

Pigūs mokykliniai reikmenys. Skirkite dėmesį prekių kokybei. Nesitikėkite, kad pigiausia prekė tarnaus ilgai. Kokybiškas daiktas šiek tiek brangiau kainuoja, tačiau jį bus galima naudoti žymiai ilgiau.

Pirkimas paskutinę minutę. Neskubėkite. Geriausia yra pasidomėti įvairiais pasiūlymais ir pirkti tik palyginus kainas bei prekių kokybę. Taip pat nepalikite visko paskutinei minutei. Sezono metu pasirinkimas kanceliarinių prekių rinkoje mažėja kasdien, tad delsti iki paskutinės savaitės – rizikinga.


Nespecializuotos parduotuvės.
Rinkitės specializuotas parduotuves, nes čia dirbantys specialistai visada duos naudingų patarimų. Kanceliarinėmis prekėmis prekiaujančios parduotuvės siūlo įsigyti jau sukomplektuotą svarbiausių reikmenų rinkinį, ir jis dažnai būna pigesnis, negu perkant visas prekes atskirai. Tad įvertinkite jau sukomplektuotų rinkinių pasiūlymus.

 

Apsipirkimas be vaiko. Apsipirkti eikite kartu su vaikais. Vaikams gali netikti ar tiesiog nepatikti jūsų išrinkti daiktai, todėl gali tekti dar kartą apsilankyti parduotuvėje ir patirti papildomų išlaidų.

Spontaniškas pirkimas. Domėkitės nuolaidų programomis. Dažna parduotuvė rengia akcijas, taiko nuolaidų programas, dovanoja dovanas ir pan.

 

Galiausiai – pirkite internetu. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, nes prekės jums kainuos pigiau ir gausite jas tiesiai į namus.

 

{alfa2}