Vilniečiai mažeikiškius tiesiog „suspardė“

Šeštadienį Vilniuje mažeikiškiai futbolininkai patyrė triuškinantį pralaimėjimo kartėlį, net 6:0, prieš Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus. Nors Mažeikių futbolo komandą ir papildė trys nauji žaidėjai, du brazilai ir FBK „Kaunas“ buvęs žaidėjas – Martynas Motuzas, tačiau tai komandai kovotojos dvasios nesuteikė.

Po šių varžybų „Mažeikių“ treneris Nerijus Gudaitis buvo nustebęs, kad neblogai pirmąjį kėlinį žaidę jo auklėtiniai palūžo antrajame kėlinyje.

 

„Sunku iš karto pasakyti priežastis. Galbūt po tokių rungtynių „kris“ ir mano galva, tačiau jei ne – dirbsiu toliau. Vis tik pralaimėjome ne bet kam, o „Žalgiriui“, kuris jau turi 33 taškus. Turime penkis naujus žaidėjus, komandai susižaisti dar reiks laiko. Bet buvo ir teigiamų dalykų. Manau, kad po pirmo kėlinio visi tikėjosi kovos iki pabaigos. Deja, komandos gynyba po pertraukos subyrėjo.“

Tiesa, abu brazilai, kurie papildė „Mažeikių“ gretas, šiose rungtynėse nedalyvavo, nes Brazilijos futbolo federacija nespėjo atsiųsti šių žaidėjų tarptautinių transferų.

 

ŠALTINIS: FKmazeikiai.lt

{parasas}