Drastiškai kūną apnuoginantis bikinis – prastas skonis

Tikriausiai daugelis vyrų su tuo nesutiks, bet moterų paplūdimio mada darosi santūresnė ir… sveikesnė. Mados ekspertai mano, kad paplūdimio mada vis labiau linksta į uždaresnį kostiumą ir net artėja prie Bažnyčios keliamų reikalavimų, o drastiškai kūną apnuoginantis bikinis vis dažniau laikomas prasto skonio ir žemos kultūros reiškiniu.

 

Trimis lapeliais vadinami maudymosi kostiumėliai nedera šiuolaikinei moteriai vien todėl, kad rodo, jog ji neišmanėlė, nežino, kaip pavojinga ilgai būti saulėje. Kurdami maudymosi kostiumėlius dizaineriai vis dažniau papildo jų ansamblį tokiomis detalėmis kaip uždengti pečiai – tai primena nedidelius bolero, o apatinė kostiumėlio dalis būtinai dengia pilvą arba primena mažytį sijonėlį, kartais – šortukus.

 

Prie maudymosi kostiumėlio tinka derinti dideles skaras, jomis patogu prisidengti nuo svilinančios saulės, tačiau permatomas jų audinys neslepia figūros.

 

Didesnis uždarumas tampa madingas ir vyrams – dabar paplūdimiuose jie mūvi ne tik maudymosi kelnaites, bet ir ilgesnius šortus ar net gimnasto aprangą primenančius kostiumus, ypač tie, kurie mėgsta sportuoti.

 

{alfa2}