Koks „nelaimingo“ buto numeris?

Numerologijos specialistai  išsiaiškino „blogų“ butų numerius, norėdami iš anksto  įspėti jų gyventojus, kad būtų atidesni ir saugotų savo turtą ne tik nuo ilgapirščių, bet ir gaisrų. Vienos žinomos Europoje draudimo kompanijos užsakymu buvo atliktas tyrimas ir išsiaiškinta, kaip buto numeris susijęs su galimomis problemomis.

 

Numerologijos specialistai išanalizavę gyventojų namuose kylančius gaisrus, trūkusius vandentiekio vamzdžius ir vagystes išsiaiškino, kad tai dažniausiai atsitinka butuose, pažymėtuose numeriu 33. Tuo tarpu butuose, kurių numeris 76 panašių nutikimų ir nelaimių skaičius – mažiausias, lyginant su kitais numeriais.

 

Be to, tyrėjai įspėja europiečius, kad iš tiesų pavojingas ir numeris 13.  Per tyrimą taip pat paaiškėjo, kad kas aštuntas žmogus atsisako apsigyventi bute, kuris pažymėtas „velnio tuzinu“.

 

Didžiausią paklausą turi numeris 7. Šiuo skaičiumi, kaip sėkmingu talismanu, tiki dauguma Europos gyventojų.

Numerologai savo tyrimo rezultatus išspausdino specializuotame leidinyje, todėl juos galėjo sužinoti bet kuris norintis.  Pavyzdžiui, vagystės rizika padidėja butuose, kurie pažymėti numeriais: 84, 34, 33, 88, 94, 62, 53, 55, 82 ir 23.

 

Draudikų – tyrimo užsakovų manymu, jie pirmiausiai turėtų imtis apsaugos priemonių. O štai tie, kurie įsikraustė į butus, pažymėtus numeriais: 33, 34, 68, 22, 55, 92, 96, 36, 69 ir 83 turėtų būtinai patikrinti priešgaisrinės apsaugos sistemos efektyvumą.

 

Specialistai teigia, kad bene geriausia gyventi bute, kurio numeris 91.

 

{diena2}