Lapkričio mėnesį Lietuvos knygynuose pasirodys pasaulinio populiarumo sulaukusios „Saulėlydžio“ sagos papildymas

Lapkričio mėnesį Lietuvos knygynuose pasirodys milijonų gerbėjų širdis užkariavusios Stephenie Meyer nauja knyga „Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas“ – jaudinantis ir intriguojantis „Saulėlydžio“ sagos papildymas, atskleidžiantis daugybę naujų ir įdomių dalykų, užgniaužiantis kvapą ir nušviečiantis šio kerinčio epo paslaptis.

 

Stephenie Meyer knygos yra plačiai paplitęs reiškinys literatūros pasaulyje. Lietuvoje ši rašytoja turi labai daug gerbėjų ir jų gretos vis gausėja, o jos knygų Lietuvoje jau parduota daugiau kaip 73 tūkst. egzempliorių. Todėl labai džiugu skaitytojams pristatyti dar vieną jaudinančią „Saulėlydžio“ sagos autorės knygą.

 

Knygos idėja S. Meyer gimė, kai ji sugalvojo parašyti „Saulėlydžio“ sagos knygą – vadovą. Tačiau istorija pasidarė ilgesnė, nei autorė tikėjosi, todėl buvo nuspręsta išleisti atskirą knygą.

 

Naujoje knygoje „Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas“ pagrindinė herojė vampyrė Bri Taner, puikiai žinoma iš „Saulėlydžio“ sagos knygos „Užtemimas“, kursto vampyrus kovoti su mirtingąja Bela Svan bei Edvardu Kalenu ir jo šeima.

 

{parasas}