Ką apie moters charakterį atskleidžia jos mėgstamos gėlės?

gėlės

Kiekviena moteris turi mėgstamą gėlę. Todėl sužinojęs, kokios gėlės merginai patinka labiausiai, galėsi nuspėti ir ko galima iš jos tikėtis.

Rožės

Šias gėles mėgstanti mergina – stilinga ir elegantiška. Ji – išdidi, todėl stengiasi išlaikyti atstumą bendraudama su žmonėmis. Aplinkiniai jaučia, kad ta gražuolė tuoj tuoj išleis nematomus „spyglius“.

Tačiau vakarėliuose ji stebina savo intelektualumu ir apsiskaitymu. Ir tik tas, kam teko garbė būti jos artimu draugu, o gal net ir užkariauti širdį, žino, koks nepakartojamas ir paslaptingas jos sielos grožis.

Тulpės

Tai – ištikima gyvenimo рalydovė ir draugė, kuria galima pasitikėti. Sudėtingomis gyvenimiškomis situacijomis nepasimeta, išlaiko ramybę. Ji mėgsta poilsiauti gamtoje. Palapinė prie jūros ar pasivaikščiojimas po mišką – jos amžina svajonė. Gyvenimo devizas – mėgautis tuo, ką turi.

Gvazdikai

Merginai, kuriai patinka gvazdikai, geriau nusileisti ir nesipykti. Be to, ji su didžiausiu džiaugsmu padeda tiems, kas tik kreipiasi į ją pagalbos. Taip pat ir ji pati atkakliai ir užsispyrusiai siekia rikslo, nes gerai žino, ko nori.

Ramunės

Оptimistė, spinduliuojanti energija. Ji mėgsta kiekvieną naują dieną pragyventi kitaip nei praėjusią. Nuotykių ieškotoja, kuri nori užkariauti dar neužkariautas viršūnes ne tik sporte, bet ir profesijoje bei meilėje. Jos šūkis: malonumai ir aštrūs pojūčiai. Žodžiu, pramogų specialistė.


Gerberos

Geriausia draugė, apie kurią galima tik pasvajoti. Motina, dievinanti savo vaikus. Žmona, greta kurios vyras jaučiasi kaip už mūro sienos. Ji šeimos židinio įkvėpėja, puoselėtoja ir saugotoja.

Оrchidėjos

Šias gėles mėgsta merginos, turinčios kūrybinių ir meninių sugebėjimų. Todėl ją dažnai galima pamatyti parodose ir spektakliuose. Mozartą ir Beethoveną ji mėgsta beveik taip pat, kaip ir orchidėjas. Išsiskiria iš kitų savo individualumu: gal kiek pernelyg ekstravagantišku stiliumi. Tačiau pražysta orchidėja tik tada, kai nėra pavojaus nuskęsti kitų gėlių jūroje.

Našlaitės

Švelni, maloni, širdinga. Todėl tie, kurie nori arčiau susipažinti su našlaičių gerbėja, prireiks kantrybės. Mat ji atsargi ir išrankiai renkasi sau draugus. Romantiška ir svajinga. Laisvalaikiu mėgsta groti pianinu arba paskaityti įdomią knygą. Tai – jausminga ir kupina fantazijų būtybė.

 

{alfa2}